Technologijos

„Apple“ ruošiasi dar vienai staigmenai: vienas brangiausių bendrovės produktų gali sulaukti ir pigesnio varianto

„Apple“ savo WWDC23 pristatymą užbaigė parodydama ilgai lauktas papildytosios realybės ausines „Vision Pro“. 3499 JAV dolerių kainuojanti sistema yra varoma M2 lusto ir turi naują operacinę sistemą ir „App“ sąsaja mišrios realybės erdvėje. Stebėtina, kad visa tai veikia be fizinių valdiklių ir prekyboje pasirodys kitąmet.

„Apple“ ruošiasi dar vienai staigmenai: vienas brangiausių bendrovės produktų gali sulaukti ir pigesnio varianto

Pasak „Bloomberg“ atstovo Marko Gurmano, „Apple“ planuoja pristatyti pigesnę „Vision Pro“ įrenginio versiją, kuri greičiausiai pasirodys 2025 metais. Taip yra todėl, kad 3 499 JAV dolerių kaina yra akivaizdžiai per aukšta, o „Vision Pro“ kaip produktas nėra skirtas masiniam naudojimui.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Gurman“ ataskaitoje teigiama, kad bendrovė iš pradžių galvojo atidėti „Vision Pro“ kainos paskelbimą dėl neigiamos reakcijos ir norėjo duoti visiems 9 mėnesius prie jos priprasti.

Būsimas įrenginys, kuris greičiausiai vadinsis tiesiog „Vision“ arba „Vision One“, bus skirtas masiniam pritaikymui. „Apple“ galėtų panaudoti žemesnio lygio ekranus, silpnesnį lustą, sumažinti kamerų skaičių arba reikalauti „AirPod“ erdvinio garso funkcijai.

Kita vertus, „Apple“ stengsis išlaikyti kai kurias pagrindines funkcijas, tokias kaip išorinis „EyeSight“ ekranas ir rankų sekimo sistema.

Manoma, kad „Apple“ siekia produktą išleisti 2025 metais, kol bus ruošiama antroji „Vision Pro“ karta.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas