„Apple“ savo darbuotojus stato į nepatogią padėtį: priimtas neįtikėtinas sprendimas informacijai apsaugoti

Technologijų industrija nuolat buvo veikiama informacijos nuotėkio - naujų įrenginių specifikacija ir dizainas pasiekia potencialių vartotojų akiratį ir taip neretai sugadina intrigą, kurią stengiasi išlaikyti gamintojai. Nors kai kurios kompanijos žiūri į tai kaip į marketingo žingsnį, kai kurie gamintojai nėra tokie liberalūs. Siekiu mažinti nutekėjimų apimtį garsėja „Apple“, kurios naujausias žingsnis šiuo klausimu gan drastiškas.

Pranešama, kad kai kurių skyrių darbuotojai turės dėvėti kūno kameras, panašias į tai, ką naudoja policijos pareigūnai. Tokiomis priemonėmis „Apple“ sieks užtikrinti, jog įmonės tyrimai išliktų paslaptyje ir nepatektų į netinkamas rankas, tačiau kameras turės dėvėti ne visi įmonės darbuotojai, o tik dirbantys su jautresne informacija. Kol kas nėra atskleidžiama, kiek kamerų iš viso bus privaloma dėvėti vienam žmogui.

Ironiška, tačiau net pranešimas apie kūno kameras nėra oficiali „Apple“ atskleidžiama informacija - tai dar vienas dalykas, kurį nutekino kažkas iš įmonės darbuotojų. Tikėtina, kad kamerų naudojimas taip pat nesustabdytų informacijos paviešinimo, vis dėlto darbuotojas gali ir įsiminti dokumentų esmę nė neskaitydamas visko nuo pradžios iki galo.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas