Artėja naujos „GoPro“ veiksmo kameros pristatymas: aiškėja pagrindiniai pokyčiai, dizainas ir kiti privalumai

Artėja naujos „GoPro“ veiksmo kameros pristatymas: aiškėja pagrindiniai pokyčiai, dizainas ir kiti privalumai

Besinaudojantys veiksmo kameromis – turėtų džiūgauti. Internete jau kuris laikas sklando kalbos apie naująjį „GoPro Hero 10 Black“ vaizdo kamerą. Virtualioje erdvėje jau pasklido informacija apie galimus patobulinimus. Verta pastebėti, kad „GoPro Hero 9 Black“ buvo pristatytas beveik prieš metus. Regis, dabar yra būtent tas metų laikas, kuomet „GoPro“ ruošiasi paskelbti apie savo naujos kartos „Hero“ veiksmo kamerą.

Dar 2018 metais JAV technologijų kompanija nuvylė vartotojus savo biudžetinės klasės „GoPro Hero“ kamerą, kurios pavadinimas „Hero“, buvo pasirinktas tik tam, kad padėtų pritraukti atsitiktinius klientus. Šis modelis įgavo naują dizainą kartu su priekinėje dalyje esančiu ekranu ir netgi palaikė papildomą itin plačią kamerą. Deja, šiuo metu nutekėjusi informacija leidžia manyti, kad būsimas „GoPro Hero 10“ nepasigirs kardinaliai pasikeitusiu dizainu.

Visgi, naujai pasirodysiantis įrenginys bus apginkluotas gausybe funkcijų ir vartotojams pasiūlys daugybę galimybių. Jei „WinFuture“ pateikta informacija yra teisinga, naujasis „Hero 10“ išties pasiūlys daug atnaujinimų. Leidinys pasidalino keliais būsimos kameros atvaizdais, kurie padeda suvokti, kaip iš tiesų atrodys naujoji veiksmo kamera.

„GoPro Hero 10“ veiksmo kamera galimai turės šiek tiek didesnį 23 MP raiškos objektyvą nei turėjo jo pirmtakas. Kaip pastebima, esamas „Hero 9“ modelis turėjo 20 MP raiškos kameros objektyvą. Be to, naujosios kameros jutiklis galės įrašyti 5.3K vaizdo įrašus 60 kadrų per sekundę greičiu ir 4K vaizdo įrašus 120 kadrų per sekundę greičiu. Tai išties pastebimas kokybės pagerėjimas, atsižvelgiant į tai, kad „Hero 9“ šiuo metu užtikrina kur kas mažesnį kadrų dažnį. Be to, „Hero 10“ palaikys 2.7K skiriamąją gebą 240 kadrų per sekundę greičiu. Tai leis vartotojams filmuoti sulėtintus vaizdo įrašus itin didele raiška.

Verta pastebėti, kad naujoji veiksmo kamera turės naują GP2 procesorių. Jame yra patobulinta „HyperSmooth 4.0“ stabilizavimo technologija, kuri užtikrina geresnį stabilizavimą, kaip teigia neseniai nutekėjusi „GoPro“ rinkodaros medžiaga. Deja, „TimeWarp 3.0“ technologija, kuri pagreitina ir kontroliuoja laiko intervalus vaizdo įrašuose, nėra patobulinta. Tuo tarpu, tiesioginių transliacijų kokybė išliks 1080p.

Naujoji veiksmo kamera išsaugos daugybę kitų funkcijų. Šis įrenginys pasiūlys RAW formato nuotraukas, internetinės kameros režimą, HDR ir „SuperPhoto“ palaikymą. Be to, kamera yra atspari vandeniui iki 10 metrų gylyje. Vienintelis tikrai pastebimas naujos kameros fizinės išvaizdos pokytis yra mėlynos raidės, matomos priekinėje kameros korpuso dalyje.

Deja, tačiau kol kas nėra žinoma kiek galėtų kainuoti naujoji „Hero 10 Black“ vaizdo kamera. Kol kas išlieka nežinoma ir galima išleidimo data, tačiau sprendžiant pagal ankstesnių modelių pristatymo datas, tikėtina, kad „Hero 10 Black“ galėtų pasirodyti jau kitą mėnesį.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas