„Bitė“ pasirūpins daugiau kaip 370 tūkst. minučių brangių prisiminimų skaitmeninimu

„Bitė“ pasirūpins daugiau kaip 370 tūkst. minučių brangių prisiminimų skaitmeninimu

Pranešimas spaudai

Neseniai baigėsi „Bitės“ kampanija, kurios metu visi Lietuvos žmonės buvo kviečiami atkurti senose vaizdajuostėse įamžintas akimirkas. Kampanija sulaukė ypač didelio susidomėjimo – iš viso „Bitės Profai“ nemokamai pasirūpins daugiau kaip 370 tūkst. minučių prisiminimų skaitmeninimu.

„Galvojant apie švenčių pasitikimą, gimė mintis dovanoti prasmingą dovaną – skaitmenintus prisiminimus. Patys maloniai nustebome, kad kampanija sulaukė tokio milžiniško susidomėjimo – iš viso per kampanijos laikotarpį skaitmeninsime tūkstančius minučių. Pats skaitmeninimo procesas nėra paprastas – visos įrašo minutės ir turi „prasisukti“, pavyzdžiui, 4 val. trukmės kasetės perrašymas ir trunka 4 val.“, – pranešime žiniasklaidai pasakoja Ugnė Zabielskienė, vyresnioji „Bitės“ prekės ženklo pozicionavimo vadovė.

nuotrauka-bite

U. Zabielskienė priduria, kad „kasetes atnešę žmonės buvo gerai nusiteikę, pasakodavo linksmas istorijas ir labai nekantravo išvysti galbūt seniai pamirštas akimirkas“.

Senų prisiminimų skaitmenizavimo paslauga iki lapkričio 30 d. galėjo pasinaudoti visų operatorių klientai. Didžiuosiuose Lietuvoje miestuose įsikūrusiuose „Bitės“ salonuose buvo priimamos ir skaitmenizuojamos senųjų formatų – VHS, SVHS, HDV, DV ir MINIDV – vaizdajuostės.

shutterstock-nuotrauka-vhs

„Sulaukėme išties kurioziškų situacijų, kai klientas į vieną mūsų salonų atnešė pilną bulvių maišą senų kasečių ir kažkiek net nusivylė sužinojęs, kad priimame ribotą skaičių laikmenų. Prioritetą teikėme didesniam klientų ratui – norėjome, kad naujam gyvenimui prikelti seni prisiminimai pasiektų kuo daugiau lietuvių namų“, – dalijasi U. Zabielskienė.

Suskaitmeninta medžiaga žmones pasieks elektroniniu paštu. Atsisiuntus prisiminimus bus galima peržiūrėti naudojantis bet kuriuo išmaniuoju įrenginiu – televizoriumi, telefonu, kompiuteriu ar planšete.

Kalėdinės kampanijos metu nebuvo leidžiama skaitmeninti autorių teisių saugomo turinio – filmų, serialų, televizijos laidų, nes taip būtų pažeidžiamos turinio kūrėjų teisės.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas