Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Bitkoino vertė šiemet stipriai krito: kas laukia toliau?

Bitkoino vertė šiemet stipriai krito: kas laukia toliau?

TV3.LT

2021-06-08, 13:05

Pastaruoju metu bitkoino vertė buvo smarkiai kritusi, kai reguliavimo institucijos Kinijoje pranešė apie mokėjimo kriptovaliutomis sugriežtinimą. Dabar ji pamažu atsitiesia, tačiau, kas laukia toliau?

Bitkoino vertė buvo nukritusi žemiau 40 000 JAV dolerių, o kitos pagrindinės kriptovaliutos, tokios kaip Ethereum (Ether), Cardano (ADA) ir Dogecoin, patyrė didelių nuostolių.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Bitcoin

Kinijos Liaudies banko „WeChat“ išplatintame bendrame pareiškime bankininkystės ir interneto pramonės įstaigos teigė, kad bankai ir internetiniai mokėjimo kanalai neturėtų priimti kriptovaliutų kaip mokėjimo ar siūlyti su jomis susijusias paslaugas. Tai nereiškia, kad asmenims buvo uždrausta turėti bitkoinus ar kitas kriptovaliutas. Tačiau žmonėms bus sunkiau pirkti kriptovaliutas naudojant įvairius mokėjimo kanalus.

„Kriptovaliutos kaina išaugo ir smuko, ir spekuliacijos dėl kriptovaliutų prekybos atgijo, o tai rimtai pažeidė žmonių turto saugumą ir sutrikdė įprastą ekonominę ir finansinę tvarką“, – tada buvo sakoma pranešime.

flat-lay-abstract-innovation-assortment-with-bitcoins

Pranešime priduriama, kad kriptovaliutos „neturi realios vertės palaikymo, o kainomis yra labai lengva manipuliuoti“.

Kai kurios antraštės ir komentatoriai teigė, kad šis pranešimas yra naujas kriptovaliutos draudimas. Tačiau atrodo, kad tai labiau yra naujas įspėjimas, patvirtinantis ankstesnį kriptovaliutų reguliavimą, kurį Kinija įvedė pastaraisiais metais.

Naujas pranešimas yra tik dar vienas Kinijos žingsnis link bandymo kontroliuoti kriptovaliutą. Kaip „Twitter“ pranešė Honkongo bitkoinų asociacija: „Tie, kurie neseniai prisijungė prie #Bitcoin (#Bitkoino), žinokit, kad Kinijos Liaudies bankas bent kartą per bulių rinkos ciklą uždraudžia bitkoiną.“

bitcoin-compuer-keyboard-background-symbol-electronic-virtual-money-mining-cryptocurrency-concept_2021-05-28-080802_bnll

Šis žingsnis įvykdomas, kai daugelis šalių bando susidoroti su augančiu ir nepastoviu nauju kriptovaliutų pasauliu, kuris grasina išjudinti pasaulinę finansų sistemą ir pakenkti nacionalinių nekonvertuojamų popierinių pinigų valiutų stiprumui.

Daugybė kitų šalių, pavyzdžiui Indija, Iranas, Tailandas ir Turkija, įvedė kriptovaliutos reguliavimus arba griežtai atkalbėjo savo piliečius nuo naudojimosi ja.

Kinijos vyriausybė keliuose didžiuosiuose šalies miestuose šiuo metu išbando savo nacionalinę skaitmeninę valiutą – elektroninį Kinijos juanį arba eCNY. Daugelis kitų šalių, įskaitant JK ir JAV, taip pat pradėjo kurti ir eksperimentuoti su savo centrinio banko skaitmenine valiuta (CBDC). Kaip ir kriptovaliutos, CBDC bando sukurti skaitmeninius pinigus, kurie galėtų judėti greičiau ir padaryti internetinius finansinius įrankius labiau prieinamus. Skirtingai nuo kriptovaliutų, CBDC nebus decentralizuoti, ir centriniai bankai išlaikys tam tikrą jų kontrolę.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Pi Buriak777

Toliau laukia pi network. 30000000 telefonu visame pasaulyje ir naujas alhoritmas pries maineriu vaizdo kortas. Bus naujos kartos kriptovaliuta

Čiubaka

su rageliais mainins? Nors esu girdėjęs, kad ir ant Atari konsolės ir ant GameBoy galima mainint, bet...

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas