Technologijos

Buvęs „Samsung“ darbuotojas ne juokais prisidirbo: sulaukė kaltinimų dalinantis bendrovės technologijomis su Kinija

Buvusiam „Samsung Electronics“, vienos iš pirmaujančių Pietų Korėjos technologijų kompanijų, vadovui pareikšti kaltinimai įmonės technologijų vagyste, siekiant Kinijoje įkurti konkuruojančią lustų gamyklą.

Buvęs „Samsung“ darbuotojas ne juokais prisidirbo: sulaukė kaltinimų dalinantis bendrovės technologijomis su Kinija

Kaltinamasis, kuris taip pat dirbo „SK Hynix“, kito žinomo lustų gamintojo, viceprezidentu, yra apkaltintas neteisėtu „Samsung“ duomenų gavimu, ketinant pastatyti kopijas gaminančią vietą vos už 1,5 km nuo „Samsung“ lustų gamybos gamyklos Siane, Kinijoje.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Prokurorai apskaičiavo, kad dėl duomenų vagystės „Samsung Electronics“ patyrė mažiausiai 233 mln. nuostolių. Šis incidentas vertinamas kaip didelė grėsmė nacionaliniam ekonominiam saugumui, nes Pietų Korėjos lustų pramonė susiduria su intensyvėjančia konkurencija vykstant JAV ir Kinijos lenktyniavimui.

Praėjusį mėnesį sulaikytas kaltinamasis neigia jam pateiktus kaltinimus. Bylą nagrinėjantis teismas dar turi patvirtinti nagrinėjimo datą. Prokurorai taip pat pareiškė kaltinimus dar šešiems asmenims, kurie, kaip manoma, buvo susiję su nusikaltimu, įskaitant vieną tikrintojų bendrovės darbuotoją, apkaltintą „Samsung“ puslaidininkių gamyklos architektūrinio plano nutekinimu.

Įvykis nutiko laikotarpiu, kai Pietų Korėja aktyviai remia savo lustų sektorių. Tiek „Samsung Electronics“, tiek „SK Hynix“, du didžiausi pasaulyje atminties lustų gamintojai, daug investavo į lustų gamyklas Kinijoje. Nors šios įmonės remiasi JAV technologijomis ir įranga, maždaug 40 % Pietų Korėjos lustų eksporto yra nukreipta į Kiniją.

Nors Kinija iš pradžių atsiliko atminties lustų gamyboje, jos įmonės greitai pasivijo konkurentus iš Pietų Korėjos. Analitikai apskaičiavo, kad technologijų atotrūkis tarp „NAND Flash“ lustų, kuriuos gamina Kinijos YMTC, ir pramonės lyderių, tokių kaip „Samsung Electronics“ ir „SK Hynix“, dabar yra tik dveji metai ar net mažiau.

Siekiant užkirsti kelią technologijų nutekėjimui, Pietų Korėjos įmonės paprastai sukuria pažangiausius lustus savo šalyje, o po maždaug metų pradeda juos gaminti savo Kinijos gamyklose. Pastaraisiais mėnesiais Pietų Korėja vis labiau kovoja su korporatyviniu šnipinėjimu, kaip matyti iš neseniai sulaikytų 77 asmenų, susijusių su 35 įtariamo pramoninio šnipinėjimo įvairiuose sektoriuose atvejais.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas