Dar kartą patvirtinta galima „Samsung“ naujienų pristatymo data: „Unpacked“ renginys įvyks liepos 10 dieną, aiškėja ir kur jis bus surengtas

Lukas Snarskis

2024-06-20, 07:55 (atnaujinta 2024-06-20, 12:44)

0 komentarų

Internete jau kuris laikas kalbama apie „Samsung“ planuojamą „Unpacked“ pristatymo renginį, kurio metu išvysime gausybę naujų produktų. Tarp jų – nauji „Galaxy Fold“ ir „Galaxy Flip“ išmanieji telefonai, „Galaxy Watch7“ serijos išmanieji laikrodžiai.

Puikis el.dviratis, kuris dabar net 300 eurų pigesnis nei Lietuvoje!
Dar kartą patvirtinta galima „Samsung“ naujienų pristatymo data: „Unpacked“ renginys įvyks liepos 10 dieną, aiškėja ir kur jis bus surengtas

Jau kuris laikas kalbama, jog „Samsung“ spaudos konferencija įvyks liepos 10 dieną, tačiau gamintojas tokios informacijos dar nėra patvirtinęs oficialiai. Nepaisant to, vis dažniau kalbama apie pristatymą būtent šią dieną, o dabar tokiais gandais dalinasi ir Evanas Blassas.

Socialiniame tinkle „X“ jis paskelbė vaizdo įrašą, kuriame galima matyti atgalinį skaičiavimą iki „Galaxy Unpacked“ renginio pradžios. Tikėtina, kad būtent toks vaizdas papuoš oficialų „Samsung“ internetinį puslapį.

Anksčiau buvo skelbiama, jog „Samsung“ spaudos konferencija turėtų įvykti Paryžiuje, kas atrodo kaip logiškas sprendimas, atsižvelgiant į tai, jog Pietų Korėjos milžinė yra ir šiame mieste įvyksiančių Olimpinių žaidynių rėmėja. Kaip bebūtų, vis dar reikia sulaukti oficialaus gamintojo patvirtinimo.

Priminsime, jog „Samsung“ šios spaudos konferencijos metu pristatys naujuosius „Galaxy Fold6“ ir „Galaxy Flip6“ išmaniuosius telefonus, o taip pat ir „Galaxy Watch7“ ir „Galaxy Watch Ultra“ išmaniuosius laikrodžius bei „Galaxy Ring“ žiedą.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas