ESO siunčia perspėjimą daliai lietuvių: artimiausiu metu teks susidurti su laikinais nepatogumais, sužinokite kas čia vyksta

„ORLEN Lietuva“ tęsiant modernizacijos darbus, į bendrovės gamyklą šalia Maežeikių šią savaitę pajudės dar vienas stambiagabaritis krovinys – vakuuminė kolona. Kelionė prasidės Klaipėdos mieste rugsėjo 30 dieną ir baigsis spalio 5-ąją kroviniui pasiekus gamyklą.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
ESO siunčia perspėjimą daliai lietuvių: artimiausiu metu teks susidurti su laikinais nepatogumais, sužinokite kas čia vyksta

Šiuo laikotarpiu Klaipėdos mieste ir rajone, taip pat Kretingos, Skuodo, Mažeikių rajonuose daliai gyventojų „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) privalės laikinai nutraukti elektros energijos tiekimą.

ESO darbuotojai saugodami elektros tinklų infrastruktūrą, turės išardyti oro linijas ir laikinai nutraukti elektros energijos tiekimą, visuose ruožuose, kur oro linijos kliudys pravažiuoti dideliam kroviniui. Jam pravažiavus, elektros energijos tiekimas bus atstatytas. ESO skaičiuoja, kad gabenant krovinį 145 kilometrų ruože reiks išmontuoti, o reaktoriui pravažiavus, atstatyti net 178 oro linijų sankirtas.

Skaičiuojama, kad minėtomis dienomis laikinus nepatogumus patirs 3005 vartotojai. Planuojama, kad vartotojams elektros tiekimas bus atnaujintas iki 10 val.

Rugpjūčio mėnesį, kai buvo gabenamas didžiausias šalies istorijoje krovinys – naftos perdirbimo gamyklai reikalingas reaktorius, ESO taip pat vykdė privalomus darbus tam tikruose kelio ruožuose. Tuomet elektros energijos tiekimas buvo atnaujintas dvigubai greičiau nei planuota.

Apie planuojamus atjungimus gyventojai ir verslo klientai informormuojami likus 5 d. iki darbų pradžios, nurodant numatomų darbų datą ir trukmę. Dėl krovinio gabaritų ir judėjimo apribojimų galimi maršruto atsilikimai, dėl kurių numatyti atjungimo laikai gali keistis. Tokiu atveju ESO informaciją atnaujins tik gavę žinią apie tvarkaraščio pasikeitimus.

ESO supranta, kad elektros energijos tiekimo atjungimas gali sukelti nepatogumų, todėl būtinomis priemonėmis ir saugumu siūloma pasirūpinti iš anksto. Daugiau informacijos, kaip pasiruošti elektros atjungimui, galite rasti čia.

Rugsėjo 30 – spalio 5 d. į „Orlen Lietuva“ gamyklą Mažeikiuose gabenamos vakuuminės kolonos ir transporto priemonės bendras svoris daugiau nei 282 tonos, aukštis su priekaba – 8 m., o transporto junginio ilgis – 74 m.

ESO

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas