Technologijos

Europa ir Japonija susitarė dėl bendradarbiavimo: sutarta dėl partnerystės trijose srityse, naudą pajus abi pusės

Europos Sąjunga (ES) ir Japonija susitarė stiprinti bendradarbiavimą puslaidininkių, kibernetinio saugumo ir povandeninių kabelių srityse, pranešė „Reuters“. Už vidaus rinką atsakingas ES Komisijos narys Thierry Bretonas Japonijoje susitinka su vyriausybės pareigūnais ir įmonėmis.

Europa ir Japonija susitarė dėl bendradarbiavimo: sutarta dėl partnerystės trijose srityse, naudą pajus abi pusės

Abu partneriai stebės lustų tiekimo grandinę ir netgi palengvins tyrėjų ir inžinierių mainus, kad padėtų greičiau tobulinti ES ir Japonijos technologinius pajėgumus. Bretonas sakė, kad labai svarbu „apsaugoti puslaidininkių tiekimo grandinę“.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Kalbant apie puslaidininkius, jie yra labai svarbūs šiandieniniam pasauliui. Jie naudojami kompiuteriuose, telefonuose, automobiliuose ir visuose jūsų išmaniuosiuose prietaisuose. Esant nepakankamam jų kiekiui, kyla jų kainos ir būtiniausi daiktai, pavyzdžiui, telefonai ir kompiuteriai, taip pat brangsta.

Visa puslaidininkių tiekimo grandinių ir per didelio pasitikėjimo Azija problema išryškėjo COVID-19 pandemijos metu, kai Kinija įgyvendino labai griežtas karantino priemones, laikydamasi nulinės COVID politikos.

Siekdamos paįvairinti tiekimo grandinę, Vokietija ir Italija priviliojo „Intel“ į savo šalis statyti gamyklas ir kurti naujas darbo vietas, nors ir su subsidijomis, kad kompensuotų didesnius Europos atlyginimus. „Intel“ taip pat išplėtė savo veiklą ES kaimyninėje šalyje Izraelyje.

Anot „Reuters“, Japonija taip pat siūlo subsidijas, kad paskatintų savo lustų pramonę. Japonijoje lustų pramonė turi pranašumą medžiagų ir įrangos srityje, tačiau ji nuolat praranda pasaulinės rinkos dalį.

Viena iš Japonijos vyriausybės remiamų puslaidininkių įmonių yra „Rapidus Corporation“. Tikimasi, kad Bretonas antradienį susitiks su šia įmone ir aptars ES ir Japonijos bendradarbiavimą.

Nors šiuo metu atliekami svarbūs žingsniai, kai kurie iš jų, pavyzdžiui, gamyklos, kurias sutiko statyti „Intel“, neduos vaisių dar kelerius metus. Neaišku, kiek užtruks ES ir Japonijos partnerystė, tačiau partneriai susitarė susitikti Briuselyje kitų metų pirmąjį pusmetį papildomoms diskusijoms.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas