Europos Sąjunga apsisprendė dėl „BitCoin“: draudimo kriptovaliutoms bent jau kol kas nebus

Europos Sąjunga apsisprendė dėl „BitCoin“: draudimo kriptovaliutoms bent jau kol kas nebus

BitNaujienos.lt

Pastaruoju metu „Bitcoin“ ir kitų proof-of-work (PoW) mechanizmą naudojančių kriptovaliutų ateitis kėlė nerimą. Neseniai buvo pasiūlytas Europos Sąjungos rinkos kriptovaliutų reguliavimo reglamentas (MiCA), kuris būtų privertęs PoW blokų grandines, tokias kaip „Bitcoin“, atitikti minimalius aplinkos tvarumo standartus.

\

Vis dėlto 32 ekonominių ir piniginių reikalų komiteto politikai balsavo prieš šį pasiūlymą, o su juo sutiko 24. Tai reiškia, kad MiCA reglamentas nereguliuos „Bitcoin“ kasinėjimo įtakos aplinkai. Iki 2025 m. sausio 1 d. visos su tuo susijusios veiklos atiteks Europos Sąjungos tvarių finansų taksonomijai.

bitcoin-compuer-keyboard-background-symbol-electronic-virtual-money-mining-cryptocurrency-concept_2021-05-28-080802_bnll

Visgi „Unstoppable Finance“ strategijų viršininkas Patrick Hansen perspėja, kad tai dar ne pabaiga, kadangi balsavimą pralaimėję individai gali apie tai užvesti diskusiją Europos Parlamento plenarinio posėdžio metu, jeigu jie sulauks palaikymo iš dešimtadalio parlamentarų.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: BitCoin

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas