„Garmin“ pristatė delninį laivybos kompiuterį „GPSMAP 79s“

„Garmin“ pristatė delninį laivybos kompiuterį „GPSMAP 79s“

Pranešimas spaudai

, atnaujinta 2021-10-28, 00:20

Nuo šiandien Lietuvoje taip pat galima įsigyti naująjį „Garmin“ delninį laivybos kompiuterį „GPSMAP 79s“ su lengvai naudojamų navigacijos įrankių rinkiniu, leidžiančiu ant vandens jaustis užtikrintai. Naujausias „GPSMAP“ serijos delninio kompiuterio modelis turi didelės skiriamosios gebos, saulės šviesoje lengvai skaitomą spalvotą ekraną, įdiegtą pasaulio žemėlapį ir papildomą „BlueChart g3“ žemėlapių palaikymą, kad jūrininkai atviruose vandenyse jaustųsi saugūs.

„Nesvarbu, ar „GPSMAP 79s“ naudojamas kaip atsarginis elektrotechnikos sprendimas laive, ar kaip specialus navigacijos įrenginys, jis užtikrina funkcijas, būtinas kiekvienam, paliekančiam krantą, – sako Danas Bartelas, „Garmin“ viceprezidentas, atsakingas už pasaulinius pardavimus. Dėl naujo dizaino, lengvai skaitomų žemėlapių ir šiuolaikiškų funkcijų „GPSMAP 79” serija suteikia daugiau ramybės ir lengvai naudojamą navigaciją vandenyje, jūrininkams ieškant perspektyvių žvejybos vietų ar vykstant į savaitgalio pasiplaukiojimą.“

Patobulinta navigacija

GPSMAP-79s

„Garmin“ delninis laivybos kompiuteris „GPSMAP 79s“ pravers kiekvienam, norinčiam leistis į atvirus vandenis: jame yra pasaulio žemėlapis, papildomas „BlueChart g3“ žemėlapių palaikymas ir galimybė atsisiųsti reikiamus jūrinius žemėlapius. Įrenginyje taip pat įdiegta GNPS (Globali navigacijos palydovų sistema), suteikianti galimybę bet kuriuo momentu pasiekti reikiamus duomenis iš viso pasaulio.

Ryškus ekranas

Jūrinį delninį kompiuterį „GPSMAP 79s“ patogu naudoti bet kokiu oru. Naujausias navigacijos modelis nerasoja ir pagerina matomų žemėlapių kontrastą. Skirtingai nuo ankstesnių modelių, „GPSMAP 79s“ turi didesnį ekraną, kurio skiriamoji geba 2,5 karto didesnė nei jo pirmtakų. Prietaisas taip pat bus patogus ir saugus naudoti ant vandens saulėtu laiku, nes jame įmontuotas įbrėžimams atsparus stiklo lęšis, užtikrinantis lengvą skaitomumą net ir šviečiant saulei.

Pritaikytas dizainas

GPSMAP79s_HR_1002.4

Kadangi prietaisas sukurtas naudoti ant vandens, jis veikia net iki 19 valandų, naudojant GPS. Praktiško dizaino neskęstantis ir vandeniui atsparus korpusas užtikrina įrenginio patvarumą net ir siaučiant audrai. „GPSMAP 79s“ vartotojams taip pat siūloma 8 GB atminties, kurioje galima išsaugoti iki 10 000 maršruto taškų ir 250 maršrutų, kad galėtumėte užfiksuoti savo nuotykius vandenyje.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas