„GoPro“ pristato atnaujintas baterijas: puiki naujiena, mėgstantiems žiemos sportą

„GoPro“ pristato atnaujintas baterijas: puiki naujiena, mėgstantiems žiemos sportą

Leonardas Sindaravičius

„GoPro“ puikiai žinoma tarp sporto entuziastų dėl populiarumo neprarandančių ir savotišku standartu tapusių „Hero“ veiksmo kamerų. Naujausias šios kamerų serijos modelis, „Hero10 Black“, pasirodė praėjusių metų rugsėjį. Ko gero sulaukusi antplūdžio vartotojų prašymų sukurti geresnes baterijas, kompanija atsakė - „Hero9“ bei „Hero10“ kameroms sukurtos naujos „Enduro“ baterijos.

Įdomu tai, kad „Enduro“ baterijų talpa nėra didesnė, nei įprastų - „GoPro Hero10 Black“ standartiškai atkeliauja su 1720 mAh talpos akumuliatoriumi. Nors „Enduro“ talpa identiška, didžiausias pokytis yra tame, kaip baterija geba atlaikyti žemą temperatūrą. Dėl šios priežasties naujosios „Hero9“ ir „Hero10“ baterijos sudomins žiemos sporto entuziastus - naujo modelio baterija išliks šilta žemoje temperatūroje ir sumažins prietaiso išsijungimo riziką.

GoPro-Enduro-Battery-vs-Regular

Pasak „GoPro“, kameros su šiomis baterijomis -10 laipsnių temperatūroje gebės įrašyti iki 76 min. trukmės vaizdo įrašus 4K/60fps raiška, iki 115 min. 1080p/30fps raiška, iki 50 min. 4K/120fps ir iki 56 min. naudojant 5,3K/60fps nustatymą.

Apart geresnio veikimo šaltu oru, „Enduro“ baterijos veiks geriau ir įprastomis sąlygomis - pasak „GoPro“, jos yra iki 40% našesnės ir pasikrauna 13% greičiau už standartines „GoPro“ baterijas. Vienintelis trūkumas yra tas, kad kol kas šios baterijos prieinamos tik Kinijos rinkoje.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: GoPro

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas