Technologijos

„Ignitis“ dalinasi fantastiškomis naujienomis: dalis klientų planus pasikeitė patys, tačiau mažesnes sąskaitas gaus ir to nepadarę klientai

Sumanių energetikos sprendimų bendrovės „Ignitis“ klientai pastarąjį pusmetį turėjo galimybę pasikeisti turimą fiksuotos kainos planą į pigesnį ir už elektrą mokėti gerokai mažiau.

„Ignitis“ dalinasi fantastiškomis naujienomis: dalis klientų planus pasikeitė patys, tačiau mažesnes sąskaitas gaus ir to nepadarę klientai

Prieš pasibaigiant valstybės kompensacijai už elektros energiją, 470 tūkst. bendrovės klientų pasinaudojo galimybe ir susimažino kainą, o apie penktadaliui to nepadariusių, „Ignitis“ vienašališkai sumažino kainą iki 28 ct/kWh, kad klientams iki tol turėtos sąlygos neblogėtų.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Kaip teigia „Ignitis“ privačių klientų padalinio vadovas Andrius Kavaliauskas, beveik pusmetį bendrovė buvo sutelkusi ypač daug dėmesio klientų informavimui apie galimą plano keitimą, nepaisant to, kad dauguma klientų buvo sudarę ilgalaikes fiksuotos kainos sutartis.

„Matydami galutinius skaičius, jaučiamės atlikę prasmingą darbą. Beveik pusė milijono klientų, kurie ėmėsi veiksmų ir patys pasikeitė planus, susimažino kainą yra labai geras rezultatas, jaučiame, kad mūsų raginimai buvo išgirsti. Kitas svarbus dalykas – ištesėjome savo pažadą – vienašališkai sumažinome kainą tiems, kas dėl vienokių ar kitokių priežasčių nesiėmė to padaryti patys. Mums svarbu, kad klientams sąlygos neblogėja, nepaisant to, jog nelieka valstybės kompensacijų“, – komentavo A. Kavaliauskas.

Ypač aktyvūs „Ignitis“ klientai buvo paskutinę birželio savaitę. Vos sugrįžę po šventinio savaitgalio, jau sekmadienį antroje dienos pusėje klientai dar intensyviau ėmėsi planų keitimo, skambučių skaičius klientų aptarnavimo telefonu išaugo triskart, stebėtas gerokai didesnis srautas savitarnoje, o nuo pirmadienio daugiau kaip 50 proc. didesnis klientų srautas buvo ir visuose „Ignitis“ klientų aptarnavimo centruose. Rekordiniam klientų aktyvumui bendrovė buvo gerai pasiruošusi, planų keitimas vyko sklandžiai.

Nepriklausomu elektros tiekėju „Ignitis“ pasitiki ir jį yra pasirinkę daugiau kaip 920 tūkst. klientų.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas