Technologijos

„Ignitis“ klientai sulaukė stulbinančių naujienų: jau netrukus visi iki vieno klientai mokės mažiau nei anksčiau, sužinokite kiek

„Ignitis“ užtikrins, kad tiems klientams, kurie iki liepos 1 d. patys nepasikeis turimo fiksuotos kainos plano į pigesnį, dabar turimos sąlygos po valstybės kompensavimo, neblogėtų. Todėl bendrovė vienašališkai mažins kainą tiems klientams, kurie turi aukštesnį nei 28 ct/kWh tarifą. Kainą „Ignitis“ mažins iki 28 ct/kWh.

„Ignitis“ klientai sulaukė stulbinančių naujienų: jau netrukus visi iki vieno klientai mokės mažiau nei anksčiau, sužinokite kiek

Bendrovės privačių klientų padalinio vadovas Andrius Kavaliauskas akcentuoja, kad nepaisant to, gyventojams verta nieko nelaukti ir patiems pasikeisti planą, kuris, tikėtina, būtų dar mažesne kaina.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Apie vienašališką kainos mažinimą ir tikslią kainą, bendrovė individualiai informuos tuos klientus, kurie nebus pasikeitę plano į pigesnį, iki gegužės 31 d., likus 30 dienų iki kainos mažinimo, kaip numatyta įstatyme.

A. Kavaliauskas pažymi, kad įstatymo pataisa, leidžiančia vienašališkai mažinti kainą, „Ignitis“ naudosis vieną kartą, dėl reikšmingai pasikeitusios situacijos elektros rinkoje, siekdamas apsaugoti tuos klientus, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių nepriima sprendimo savarankiškai pasikeisti planą į pigesnį ir susimažinti kainą, nepaisant visų bendrovės raginimų.

„Visada skatiname pačius vartotojus pasirinkti geriausią pasiūlymą ir savarankiškai pasikeisti planą, nes tik pats vartotojas žino kas jam geriausia – keistis į pigesnį fiksuotos kainos planą, o gal rinktis su birža susietą planą, galimybių yra ne viena. Be to, iki birželio 29 d. mūsų klientams, kurie keisis fiksuotos kainos planą į pigesnį, nereikės grąžinti anksčiau (iki plano keitimo) gautų nuolaidų, jei jie liks su mumis ne trumpiau kaip 6 mėn. Todėl labai raginame klientus savarankiškai keistis aukštesnės kainos planą pigesniu. Tai padaryti ypač paprasta savitarnoje, o neturintys galimybės naudotis savitarna, planą pasikeisti gali paskambinę telefonu arba atvykę į klientų aptarnavimo centrą“, – teigia A. Kavaliauskas.

„Ignitis“ atstovas atkreipia dėmesį, kad kaina bus keičiama visam kainos fiksavimo periodui, kurį klientas yra pasirinkęs. Sutartimi numatyti kainos fiksavimo terminai išliks, kaip numatyta, pasikeis tik pati kaina.

Šiuo metu „Ignitis“ nepriklausomo elektros energijos tiekimo klientais yra apie 919 tūkst. vartotojų.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

8 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Lankytojas

PRITARIU. Tie tarpininkai aukščiausia korupcija ir žmonių mulkinimas.
Negi Premjerei patarėjai to neišaiškina... ? Atsiprašau, Premjerės aš nerinkau. Ji pati save pasiskyrė....

Augustas

Kam reikalingi visi tie tarpininkai, vadinamieji el. tiekėjai? Jie visi gyvena mūsų sąskaita. Pelnasi iš mūsų mokesčių. Kodėl mes, el. vartotojai turime juos išlaikyti? Kai buvo ramu, gera kai jų nebuvo. Mokejame už elektrą daug mažiau. Niekam nereikėjo sukti galvos, sekti tas kainas, gaišti brangų laiką.

Aldona

Nejaugi valdžia negali sureguliuoti visiems vienodų elektros kainų, tie tiekėjai visai nereikalingi ir nebus korupcijos, o gal kažkam naudingi tie elektros tiekėjai, dabar visi skirtingai moka už elektrą, tai yra baisu.

NaAldona

Jeigu valdžios viršūnėse sėdintiems nebūtų naudos tai tokio neteisingumo nebūtų

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas