„Ignitis“ klientai turėtų reaguoti nedelsiant: bendrovė siunčia perspėjimą, daugeliui būtinai atlikti pakeitimus jau dabar

Pranešimas spaudai

2023-06-16, 12:45

9 komentarai (-ų)

Einant į pabaigą valstybės kompensacijoms, „Ignitis“ ragina savo klientus suskubti ir pasikeisti turimą elektros tiekimo planą į pigesnį.

Prasidėjo MEGA „Aliexpress“ išpardavimai – visą svarbiausią informaciją rasite paspaudę čia.
„Ignitis“ klientai turėtų reaguoti nedelsiant: bendrovė siunčia perspėjimą, daugeliui būtinai atlikti pakeitimus jau dabar

Prasidėjusi vasara sumažino elektros kainą biržoje, todėl šiuo metu tai yra itin palankus metas pasikeisti turimą elektros naudojimo planą ir užfiksuoti mažesnę kainą. Tą padaryti „Ignitis“ skatina per likusias dvi savaites – iki šių metų birželio 29 dienos, nes valstybės kompensacija už elektrą gyventojams nebebus taikoma nuo liepos 1 dienos.

„Pavasarį sezoniniai veiksniai bei stabilesnė geopolitinė situacija lemia, kad elektros kainos biržoje ima mažėti. Pingant elektrai biržoje, klientams yra naudinga pasitikrinti turimą elektros tiekimo planą ir jį pasikeisti, kad mažesnė elektros kaina galiotų ilgesnį periodą“, – teigia Andrius Kavaliauskas, „Ignitis“ privačių klientų tarnybos vadovas.

Tiems, kurie iki birželio 29 d. nespės pasikeisti turimų elektros tiekimo planų, besibaigiant valstybės kompensacijoms, situacija pablogėtų, tačiau „Ignitis“ tokiems klientams vienašališkai sumažino elektros kainą iki 28 ct/kWh. Tokia kaina bus užfiksuota iki administruojamos sutarties termino pabaigos.

„Ignitis“ atstovas atkreipia dėmesį, kad elektros vartotojams, kurie ankstesnės sutarties sudarymo metu gavo nuolaidų, jų grąžinti nereikės. Tai bus taikoma tiems klientams, kurie planą pasikeis iki birželio 29 d. dienos ir liks „Ignitis“ nepriklausomo tiekimo klientais ne trumpiau kaip šešis mėnesius. Šiuo metu „Ignitis“ siūlo fiksuotos kainos elektros tiekimo planus nuo 22 ct/kWh iki 25 ct/kWh, priklausomai nuo suvartojamos energijos kiekio, taip pat su elektros birža susietus planus.

„Nepaisant to, kad vasarą žmonės nori būti gamtoje ir atostogauti, jaučiame pareigą priminti, kad šiuo metų laiku pasirūpinę savo elektros kaina, jie galės ramiau ir saugiau jaustis rudenį bei žiemą. Vis tik noras mokėti mažesnę kainą ir iniciatyva čia turėtų ateiti iš kliento pusės“, – primena A.Kavaliauskas.

Jo teigimu, pats patogiausias ir greičiausias būdas pakeisti elektros tiekimo planą klientų savitarnos sistemoje. Taip pat galima kreiptis telefonu ar atvykti į klientų aptarnavimo centrą.

9 komentarų

Filomena

Iš tikrųjų,kiek galima klaidinti ir tyčiotis iš žmonių su tom kainom ir planais.Sumažinat 1ct ir tiek fanfarų,kaip jūs rūpinatės vartotojais.Didžiausia gėda ir nepagarba jums.Kada skelbsit sa vo pelnus nuo"tokių sumažintų" kainų.

Rasa

Kodėl į elektros laidų spinteles gali landžioti visokie berniukai, kurie net toje laiptinėje negyvena? Kada įdėsite spyneles?

Aloyzas

Kam tie planai. Skaičiuotu visiems be išimties pagal pigiausia kainą ir viskas.

Dana

na jau mano nervai nebelaiko-kada baigsis tas sutarciu keitimas? Jau siemet bene du kartus siule ir du kartus keiciau. Dabar vel... nuprotejimas visiskas. Atrodo,kad daugiau nera kas veikti, tik dometis elektra.O kada darba dirbti, vaikus aukleti ar bent pailseti. Tai ne-svarbiausia gilintis i elektros kainu peripetijas. Velniop-imkit tuo centu daigiau,bet duokit ramybe zmonems.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas