„Ignitis“ klientai turėtų reaguoti nedelsiant: sutaupyti galima jau dabar, bet net ir to nepadarius – laukia fantastiškos naujienos

„Ignitis“ užtikrins, kad tiems klientams, kurie iki liepos 1 d. patys nepasikeis turimo fiksuotos kainos plano į pigesnį, dabar turimos sąlygos po valstybės kompensavimo, neblogėtų. Todėl bendrovė vienašališkai mažins kainą tiems klientams, kurie turi aukštesnį nei 28 ct/kWh tarifą. Kainą „Ignitis“ mažins iki 28 ct/kWh.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Ignitis“ klientai turėtų reaguoti nedelsiant: sutaupyti galima jau dabar, bet net ir to nepadarius – laukia fantastiškos naujienos

Bendrovės privačių klientų padalinio vadovas Andrius Kavaliauskas akcentuoja, kad nepaisant to, gyventojams verta nieko nelaukti ir patiems pasikeisti planą, kuris, tikėtina, būtų dar mažesne kaina.

Apie vienašališką kainos mažinimą ir tikslią kainą, bendrovė individualiai informuos tuos klientus, kurie nebus pasikeitę plano į pigesnį, iki gegužės 31 d., likus 30 dienų iki kainos mažinimo, kaip numatyta įstatyme.

A. Kavaliauskas pažymi, kad įstatymo pataisa, leidžiančia vienašališkai mažinti kainą, „Ignitis“ naudosis vieną kartą, dėl reikšmingai pasikeitusios situacijos elektros rinkoje, siekdamas apsaugoti tuos klientus, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių nepriima sprendimo savarankiškai pasikeisti planą į pigesnį ir susimažinti kainą, nepaisant visų bendrovės raginimų.

„Visada skatiname pačius vartotojus pasirinkti geriausią pasiūlymą ir savarankiškai pasikeisti planą, nes tik pats vartotojas žino kas jam geriausia – keistis į pigesnį fiksuotos kainos planą, o gal rinktis su birža susietą planą, galimybių yra ne viena. Be to, iki birželio 29 d. mūsų klientams, kurie keisis fiksuotos kainos planą į pigesnį, nereikės grąžinti anksčiau (iki plano keitimo) gautų nuolaidų, jei jie liks su mumis ne trumpiau kaip 6 mėn. Todėl labai raginame klientus savarankiškai keistis aukštesnės kainos planą pigesniu. Tai padaryti ypač paprasta savitarnoje, o neturintys galimybės naudotis savitarna, planą pasikeisti gali paskambinę telefonu arba atvykę į klientų aptarnavimo centrą“, – teigia A. Kavaliauskas.

„Ignitis“ atstovas atkreipia dėmesį, kad kaina bus keičiama visam kainos fiksavimo periodui, kurį klientas yra pasirinkęs. Sutartimi numatyti kainos fiksavimo terminai išliks, kaip numatyta, pasikeis tik pati kaina.

Šiuo metu „Ignitis“ nepriklausomo elektros energijos tiekimo klientais yra 919 tūkst. vartotojų.

Pasikeisti planą galite ir patys

Keistis planą dabar ypač palanku, nes iki pirmojo pusmečio pabaigos pasikeitus turimą aukštesnės kainos nepriklausomo elektros energijos tiekimo planą į pigesnį nereikės grąžinti iki plano keitimo gautų nuolaidų, o planą keistis bus galima tiek kartų, kiek norėsis.

Pažymima, kad anksčiau (iki plano keitimo) gautų nuolaidų grąžinti nereikės tik tiems klientams, kurie pasikeis turėtą fiksuotos kainos planą iki šių metų birželio 29 d., o po plano keitimo liks „Ignitis“ klientais ne trumpiau kaip šešis mėnesius.

„Ignitis“ klientų aptarnavimo vadybininkė Renata Guselnikova sako, kad nors informacijos apie plano keitimo galimybę tikrai daug, tačiau į klientų aptarnavimo centrą besikreipiantys klientai neretai nustemba, kad gali pasikeisti turimą fiksuotos kainos planą ir negrąžinti nuolaidų. Pagrindinis klausimas, kurį girdi klientų aptarnavimo specialistė – juk jei fiksavau kainą 24 mėn. ar net ilgesniam laikui, esu įsipareigojęs ir tą laikotarpį nieko keisti negaliu?

Čia klientų aptarnavimo specialistė ir paneigia mitą, atsakydama, kad keistis planą į pigesnį, nepaisant to, kad nesibaigė fiksavimo laikas, galima visiems „Ignitis“ nepriklausomo tiekimo klientams. Iki šių metų birželio 29 d. tam ypač palankus metas, nes pasikeitus planą iki šios datos, anksčiau – iki plano keitimo – gautų nuolaidų grąžinti nereikės. Svarbu likti „Ignitis“ klientu bent pusmetį po naujo plano įsigaliojimo.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas