Technologijos

„Ignitis“ rūpinasi ir jaunimo ateitimi: skirs paramą energetikos kryptį pasirinkusių studentų stipendijoms Latvijoje

Tarptautinė žaliosios energetikos bendrovė „Ignitis renewables“, siekdama skatinti strateginėms energetikos verslo kryptims svarbių studijų krypčių patrauklumą ir populiarumą Latvijoje, šiemet teiks 30 tūkst. eurų dydžio paramą energetikos srities magistro studijų studentų stipendijoms.

„Ignitis“ rūpinasi ir jaunimo ateitimi: skirs paramą energetikos kryptį pasirinkusių studentų stipendijoms Latvijoje

Skirdama šią paramą, bendrovė Latvijos studentams pristato jau antrus metus Lietuvoje sėkmingai veikiančią programą #EnergySmartSTART, kuri yra skirta ne tik studentams, bet ir visiems, kurie domisi energetikos tema.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Atsinaujinanti energija įgalina kurti energetiškai sumanų pasaulį. „Ignitis Renewables“ veiklos tikslas – užtikrinti žaliosios generacijos proveržį regione. Šis proveržis kritiškai svarbus įgyvendinant bendrovės misiją mažinti klimato kaitą, tausoti aplinką ir užtikrinti regiono energetinį saugumą.

„Vystydami žaliuosius energijos gamybos šaltinius, didiname energetinę nepriklausomybę, skatiname atsinaujinančių išteklių naudojimą, tačiau visos šios veiklos reikalauja kompetencijų, kurių šiandien trūksta ne tik Lietuvoje ar Latvijoje, bet visoje Europoje. Todėl raginame jaunimą rinktis energetiką ir drauge prisidėti sprendžiant klimato kaitos sukeltas problemas bei siekti darnios plėtros tikslų“, – dalyvaudama vėjo energetikos konferencijoje Rygoje teigė Božena Petikonis-Šabanienė, „Ignitis renewables“ personalo vadovė.

„Ignitis renewables“ Lietuvoje valdo keturis vėjo elektrinių parkus, dar du parkai veikia Lenkijoje ir Estijoje. Šiuo metu taip pat vystomi nauji vėjo elektrinių projektai Latvijoje, Lietuvoje bei Lenkijoje. „Latvija yra viena iš mūsų namų rinkų, kurioje „Ignitis renewables“ aktyviai plečia savo veiklą ir mato didžiules augimo perspektyvas, tačiau tam reikės jaunosios kartos specialistų. Perspektyvios studijos – sėkmingos karjeros pradžia, o finansinė parama skiriama studentų stipendijoms užtikrina dar palankesnes sąlygas siekti geriausių rezultatų“, – pabrėžia „Ignitis renewables“ personalo vadovė.

„Ignitis renewables“ palaikoma programa #EnergySmartSTART yra skirta moksleiviams, studentams ir visiems, kam įdomi energetikos tema. Prie programos prisijungusios energetikos įmonės įgyvendina įvairias iniciatyvas, organizuoja moksleiviams ekskursijas, susitikimus su specialistais, steigia specialias stipendijas studentams, supažindina su karjeros energetikos sektoriuje galimybėmis.

Tarptautinės konferencijos metu „Ignitis renewables“ atstovai išreiškė simbolinį įsipareigojimą Latvijos studentams, kurie renkasi energijos inžinerijos arba elektros inžinerijos krypčių studijas. „Tikimės, kad tai tik pradžia, o ši parama stipendijų skyrimui paskatins ir kitas Latvijoje veikiančias energetikos įmones investuoti į naujos kartos energetikos ekspertus“ – sakė B. Petikonis-Šabanienė.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas