Iš Las Vegaso kompanijos atstovai grįžta ne tuščiomis: LG pelnė gausybę apdovanojimų

Iš Las Vegaso kompanijos atstovai grįžta ne tuščiomis: LG pelnė gausybę apdovanojimų

Pranešimas spaudai

„LG Electronics USA“ surinko daugybę CES apdovanojimų 2022 m. renginyje buitinės technikos, namų pramogų ir verslo sprendimų kategorijose. Iš viso LG gavo apie 150 apdovanojimų bei įvertinimų iš įvairių leidinių, apžvelgiančių pirmą kartą vykusį hibridinį fizinį ir virtualų CES renginį.

LG-Soundbar

Tarp aukščiausių apdovanojimų buvo 24 CES inovacijų apdovanojimai ir 2022 m. CES redaktorių pasirinkimo apdovanojimai, kuriuos skyrė „USA TODAY“ vartotojų produktų apžvalgų skyrius „Reviewed“. „USA TODAY“ LG pripažino labiausiai apdovanotu prekės ženklu, o LG C2 serijos OLED televizorius, „PuriCare™ AeroTower“ oro valymo sistema, „DualUp“ monitorius, „S95QR“ garso projektorius bei FX skalbyklė ir džiovyklė pelnė pripažinimą pagal keturis pagrindinius kriterijus: inovacijas, technologijas, dizainą ir vertę.

LG-Indoor-gardening

LG yra OLED technologijos pradininkė ir pasaulinė lyderė, todėl nenuostabu, kad naujausias LG OLED televizorių asortimentas ir šiemet dominavo CES parodoje kaip vienas iš daugiausiai apdovanojimų pelniusių televizorių. LG OLED televizoriai pelnė aukščiausio lygio apdovanojimus ir įvertinimus už vaizdo kokybę, eksploatacines savybes bei naujus ekrano dydžius. LG naujieji 42 colių C2 OLED ir 97 colių G2 OLED televizoriai, kuriuose įdiegta LG „OLED evo“ technologija, pateko tarp itin pripažintų televizorių modelių, pelniusių apdovanojimus iš pirmaujančių šios srities leidinių, tokių kaip „Business Insider“, „Mashable“ ir „Gear Patrol“. „The Verge“ papildomai pristatė LG 42 colių C2 OLED televizorių savo „CES 2022 geriausi“ apdovanojimuose.

LG-Aero-Tower

LG „PuriCare AeroTower“ sistema, įvertinta geriausių leidinių, tokių kaip „Best Products“, „Tom's Guide“ ir „Business Insider“, buvo plačiai pripažinta kaip vienas įspūdingiausių CES 2022 produktų tarp siūlomų buitinės technikos prietaisų. LG skalbyklės ir džiovyklės komplektą – naujausią skalbimo sprendimą, kuriame įdiegta patobulinta LG dirbtinio intelekto sistema „Direct Drive“ (AI DD™) – taip pat pripažino tokie populiarūs gyvenimo būdo leidiniai kaip „Good Housekeeping“ ir „Veranda“.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: LGCES 2022
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas