Kainų skirtumas privers išsižioti daugelį: itin kokybiškas „Creality“ 3D spausdintuvas dabar parduodamas už dvigubai mažesnę kainą nei Lietuvoje

Kainų skirtumas privers išsižioti daugelį: itin kokybiškas „Creality“ 3D spausdintuvas dabar parduodamas už dvigubai mažesnę kainą nei Lietuvoje

Partnerio turinys

Prieš keletą metų 3D spausdintuvai skambėjo kaip itin sudėtingi ir brangūs įrengimai, kuriuos gali turėti tik mokslinės laboratorijos ir didelės įmonės. Vėliau jie pradėjo pigti ir belstis į mokyklas bei kitas valstybines įstaigas. Nespėjome nė pajusti, o šiandien 3D spausdintuvai kainuoja maždaug tiek, kiek geros kokybės popierių spausdinantys jų analogai. Būtent vieną tokių norėtume pasiūlyti ir savo skaitytojams.

Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar puiki proga įsigyti „Creality CR-10“ spausdintuvą, kuris jums kainuos vos 267,39 eurus, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą CC763. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Vertėtų atkreipti dėmesį, jog pirkinys jus pasieks iš Vokietijoje esančio sandėlio, todėl jums neteks sukti galvos dėl ilgo pristatymo laiko. Negana to, Lietuvoje analogiškas modelis kainuoja nuo 500 eurų. Jeigu dar neteko girdėti apie šį 3D spausdintuvą – rekomenduojame skaityti toliau.

OS4763EU-1-3f33-8Zxq

Visų pirma, reikėtų žinoti, kad „ Creality CR-10” sveria 13,6 kilogramo, o jo matmenys siekia 57,8 x 52,2 x 64,8 cm. Be to, įrenginys susideda vos iš kelių dalių, tad jį labai lengvai surinksite, o tvarkinga konstrukcija tarnaus patikimai ir negadins jūsų interjero. 3D spausdintuvas turi 30 x 30 x 40 cm spausdinimo erdvę, o tai reiškia, kad jūs galėsite spausdinti tokio paties dydžio daiktus.

OS4763EU-1-3f33-UW3C

Šis „Creality“ produktas aprūpintas 4,3 colių spalvotu valdymo ekranu, kuris suteiks maksimalų patogumą. Šioje valdymo panelėje rasime visus reikiamus pasirinkimus, o naujokams turėtų patikti ir automatinio išlygiavimo galimybę. Vertėtų pastebėti ir tai, jog šis 3D spausdintuvas yra maksimaliai automatizuotas, todėl visas naudojimosi procesas bus itin paprastas ir greitas.

OS4763EU-1-3f33-nWUP

Dar viena puiki jo savybė – gebėjimas pastebėti kada baigiasi spausdinimo medžiaga. Tokiu atveju „Creality CR-10“ sustoja spausdinti, o papildžius – spausdinimo darbai pratęsiami. Energijos taupymo sumetimais, šis įrenginys išsijungia automatiškai po sėkmingai atliktos užduoties. Be to, šis įrenginys be sustojimo gali veikti net 200 valandų, tad juo galėsite spausdinti sudėtingus projektus.

OS4763EU-1-3f33-RmjZ

Kaip jau minėjome, internetinėje parduotuvėje „Cafago“ šis 3D spausdintuvas jums kainuos vos 267,39 eurus, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą CC763. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Vertėtų atkreipti dėmesį, jog pirkinys jus pasieks iš Vokietijoje esančio sandėlio, todėl jums neteks sukti galvos dėl ilgo pristatymo laiko.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas