Technologijos

LG davė rimtą pažadą: įsipareigojo atlikti didelius pokyčius

LG davė rimtą pažadą: įsipareigojo atlikti didelius pokyčius

„LG Electronics“ (LG) viešai paskelbė įsipareigojanti visiškai pereiti prie atsinaujinančios energijos iki 2050 m. Tai bus esminė bendrovės tvarumo strategijos sudėtinė dalis. Šis pranešimas, paskelbtas ką tik išleistoje „LG Electronics“ tvarumo ataskaitoje, papildo ankstesnį LG pažadą pasiekti anglies dioksido poveikio neutralumą iki 2030 m., įgyvendinant iniciatyvą Nulinis anglies dioksidas 2030, kurioje LG pasižadėjo iki 2030 m. sumažinti anglies dvideginio išskyrimą gamybos etape iki 50 proc. 2017 m. standarto.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Transformacija bus vykdoma viename regione po kito, pradedant nuo Šiaurės Amerikos, kur per vienerius metus kiekvienas biuras ir gamykla bus aprūpinama energija iš atsinaujinančių šaltinių. Ne Korėjoje įsikūrusios LG gamyklos neatsilieka nuo plano ir jau per kitus ketverius metus 50 proc. savo elektros poreikių taip pat gaus iš atsinaujinančių šaltinių.

Norint pasiekti šį tikslą pasauliniu mastu, reikės įvairiapusiškos strategijos, kuri apims didelio efektyvumo LG saulės modulių sumontavimą ant bendrovės pastatų, elektros pirkimo sutarčių taikymą leidžiant įmonėms pirkti elektrą tiesiai iš tiekėjų, atsinaujinančiosios energijos kreditų sertifikatų taikymą ir dalyvavimą LG namų rinkoje Korėjoje vykdomoje Žaliosios premijos programoje, kuri leidžia pirkti švarią energiją tiesiai iš „Korea Electric Power Corporation“ (KEPCO).

Šiuo metu LG montuoja 3,2 MW galios saulės modulius gamykloje Noidoje (Indija), kurių generuojama elektra aprūpins ir LG administracinį biurą. Šis projektas bus išplėstas švarios plėtros mechanizmo (ŠPM) pagalba ir tokiu būdu leis LG užsitikrinti anglies dvideginio mažinimo sertifikatus pagal Jungtinių Tautų bendrosios klimato kaitos konvenciją (JTBKKK).

„Mūsų įsipareigojimas kurti geresnį gyvenimą visiems gali būti geriausiai įgyvendintas LG perėjus prie atsinaujinančios energijos ir pasiekus anglies dioksido poveikio neutralumą,“ – teigia Park Pyung-gu, „LG Electronics“ saugos ir aplinkos skyriaus vyr. viceprezidentas. „Šiuolaikiniame pasaulyje inovacijos kuriamos ne vien laboratorijose – jos turi būti kuriamos ir mūsų gamyklose. Šiandieniniai gamintojai turi tik kartą gyvenime pasitaikančią progą padovanoti ateities kartoms tokį pasaulį, kurį verta paveldėti. LG bendrovėje šią atsakomybę priimame labai rimtai.“

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

atnaujinta 2023-01-25, 10:20

Temos

LG

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas