Technologijos

LG jungiasi prie RE100 iniciatyvos ir įsipareigoja pereiti prie atsinaujinančiųjų energijos išteklių

Bendrovė „LG Electronics“ (LG) prisijungė prie pasaulinės atsinaujinančiosios energijos iniciatyvos RE100, kuria remiamas įmonių perėjimas prie 100 proc. atsinaujinančiųjų energijos išteklių naudojimo siekiant optimizuoti elektros energijos poreikius.

LG jungiasi prie RE100 iniciatyvos ir įsipareigoja pereiti prie atsinaujinančiųjų energijos išteklių

Sprendimas tapti RE100 nare yra dar vienas tvirto įsipareigojimo skatinti bendrovės tvarumą ir vykdyti savo kaip pasaulinės ir tarptautinės bendrovės pareigas pavyzdys.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

LG parengė veiksmų planą, pagal kurį iki 2050 m. visose gamyklose bus naudojama 100 proc. atsinaujinančiosios energijos. Įgyvendindama veiksmų planą, LG palaipsniui didins saulės ir vėjo atsinaujinančios elektros energijos naudojimą iki 60 % iki 2030 m., 90 % iki 2040 m., kad iki 2050 m. pasiektų išsikeltą tikslą – 100 %.

„LG yra pasiryžusi įgyvendinti savo viziją – siekti aukščiausio lygio tvarumo ir kurti geresnę ateitį žmonėms ir visai mūsų planetai. Kryptingai dirbdama ir diegdama naujoves LG pereis prie 100 proc. atsinaujinančiųjų energijos išteklių naudojimo ir taps anglies dvideginio požiūriu neutralia įmone“, – sako Sergejus Samoilenko, „LG Electronics“ vadovas Baltijos šalyse.

Plečiant atsinaujinančiosios energijos gamybą ir naudojimą, LG biuruose ir gamyklose bus įrengtos didelio energijos vartojimo efektyvumo saulės baterijos bei daugelis kitų papildomų priemonių. Pavyzdžiui, bus gaunami atsinaujinančiosios energijos sertifikatai (REC), pasirašomos atsinaujinančiosios elektros energijos pirkimo sutartys (EEPS), o Pietų Korėja gaus aplinkai nekenksmingą energiją iš Korėjos elektros energijos korporacijos (KEPCO).

Praėjusiais metais LG pasirašė tiesioginę EEPS sutartį su Pietų Korėjos energetikos bendrove GS EPS, pagal kurią iki 2025 m. Čangvone, Pietų Korėjoje, ant esamos gamyklos stogo „LG Smart“ parke bus pastatyta trijų futbolo aikščių dydžio saulės elektrinė. Jau yra įrengta keletas saulės baterijų, kurios nuo praėjusių metų gruodžio mėnesio gamina elektros energiją atskiriems pastatams.

LG jau parengė planus, kaip sparčiau pereiti prie atsinaujinančiosios energijos ir siekti anglies dvideginio neutralumo. Pereidama prie atsinaujinančiosios energijos, bendrovė taip pat sumažina netiesioginį anglies dvideginio išmetimą (2 sritis), atsirandantį dėl energijos naudojimo. 2019 m. LG paskelbė savo įsipareigojimą „Zero Carbon 2030“ – siekti, kad iki 2030 m. anglies dvideginio išmetimas būtų lygus nuliui (tiesioginis ir netiesioginis, 1 ir 2 sritys).

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

LG

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas