LG tikrai nereikia gaminti telefonų: užfiksuotas dviženklis pelno augimas

LG tikrai nereikia gaminti telefonų: užfiksuotas dviženklis pelno augimas

Lukas Snarskis

2021-07-11, 13:55

„LG Electronics“ užfiksavo dviženklį veiklos pelno augimą antrojo šių metų ketvirčio metu. Bendrovė šia žinia pasidalijo naujoje finansinėje ataskaitoje, kuri pateikiama įmonei nutraukus išmaniųjų telefonų veiklą.

lg-logo

Remiantis „Xinhuanet“ ataskaita, per laikotarpį nuo balandžio iki birželio, pradiniai veiklos rodikliai siekė 1,11 trln. vonų (maždaug 975 mln. JAV dolerių). Tai parodo ryškų 65,6 proc. augimą per metų ketvirtį. Pažymėtina, kad tai buvo ir aukščiausi antrojo ketvirčio pelno rodikliai, kuriuos užfiksavo Pietų Korėjos technologijų milžinė per pastaruosius 12 metų, o antrą ketvirtį iš eilės viršijo 1 trilijoną vonų (878,7 mln. JAV dolerių).

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

LG-Wing-Featured-01

Be to, bendrovės pajamos per metus pasiekė 48,4 proc., o antrąjį šių metų ketvirtį pasiekė 17,1 trln. vonų (maždaug 15 mlrd. JAV dolerių). Tai buvo aukščiausias antrojo ketvirčio rodmuo visoje bendrovės istorijoje. Nors šis prekės ženklas dar neatskleidė grynųjų pajamų ir išsamaus uždarbio iš kiekvieno verslo vieneto, tačiau ataskaita turėtų būti pateikta vėliau šį mėnesį.

Elektronikos gamintojas pridūrė, kad dviženklis pajamų augimas atsirado dėl didelės televizorių ir oro kondicionierių paklausos vasaros sezonu. Tiems, kurie nežino, LG šių metų pradžioje nutraukė išmaniųjų telefonų verslą, nes tai buvo nuostolingas įmonės vienetas.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas