Lietuvos policija apsirūpino moderniais sprendimais: „Motorola Solutions“ sistemos padidins pareigūnų ir visuomenės saugumą

JAV technologijų bendrovė „Motorola Solutions" aprūpins Lietuvos policiją vaizdo stebėjimo sistemomis „M500“, kurios bus naudojamos policijos automobiliuose ir pareigūnams suteiks naujų galimybių.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Lietuvos policija apsirūpino moderniais sprendimais: „Motorola Solutions“ sistemos padidins pareigūnų ir visuomenės saugumą

Vaizdo stebėjimo sistema „M500“, naudojanti pažangias dirbtinio intelekto funkcijas ir aukštos raiškos kameras, nuolatos stebi aplinką iš kelių skirtingų pozicijų ir padeda pareigūnams laiku pastebėti grėsmes, o vėliau pasitelkti užfiksuotą medžiagą kaip įrodymus. Policija šį vaizdo stebėjimo sprendimą ketina pasitelkti vykdydama įvairias kasdienes užduotis bei užtikrindama eismo saugumą šalies keliuose.

„Patruliuojantys policijos pareigūnai turi būti pasiruošę bet kam, – sako „Motorola Solutions" pardavimų vadovas Baltijos, Šiaurės ir Vidurio Europos šalims Axel Kukuk. – Net ir kasdienės situacijos, kurios iš pirmo žvilgsnio neatrodo grėsmingos, gali greitai eskaluotis. Vaizdo saugumo technologija yra tapusi šiuolaikinės policijos darbo įrankiu, ji yra itin svarbi užtikrinant pareigūnų, visuomenės ir žmonių turto saugumą“.

Lietuvos policijai „Motorola Solutions“ naująsias „M500“ sistemas suteiks kartu su vaizdo medžiagos valdymo platforma „VideoManager“. Ši programinė įranga padės saugoti ir valdyti nufilmuotą medžiagą iš automobilinių „M500“ sistemų ir policijos jau naudojamų kūno kamerų „VB400“.

„VideoManager“ programinė įranga užtikrina sklandų ir intuityvų darbą su vaizdo stebėjimo įrankiais ir leidžia patruliuojančioms komandoms perduoti vaizdo medžiagą į valdymo centrą, kuri gali tapti įrodymu tolesniam tyrimui ar įvykio apžvalgai.

„Motorola Solutions“ su Lietuvos viešojo saugumo įstaigomis sėkmingai bendradarbiauja jau 15 metų. Bendrovė palaiko visoje Lietuvoje veikiantį skaitmeninio ryšio tinklą TETRA, o neseniai daugiau kaip 2,5 tūkst. Lietuvos policijos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų aprūpino kūno kameromis „VB400“.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas