Technologijos

Neįtikėtino mąsto afera: buvo bandyta pagrobti įspūdingos vertės „Apple“ siuntą, aiškios visos pagrindinės nusikaltimo detalės

„Apple“ yra didžiulė įmonė, veikianti 167 šalyse. Ji turi svetaines ir fizines parduotuves daugelyje šalių, taip pat įgaliotus platintojus ir paslaugas.

Neįtikėtino mąsto afera: buvo bandyta pagrobti įspūdingos vertės „Apple“ siuntą, aiškios visos pagrindinės nusikaltimo detalės

Toks dydis puikiai tinka įmonei ir jos akcininkams, tačiau gali kelti ir problemų. Pavyzdžiui, neseniai vyras prisipažino priėmęs kyšį, kad nukreiptų 2 mln. dolerių vertės „Apple“ produktų siuntą.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Jei turite mažmeninės prekybos parduotuvę ir norite parduoti „Apple“ produktus, įprastas būdas tai padaryti yra susisiekti su „Apple“ ir nusipirkti. Tačiau įmonė iš Honkongo laikėsi kitokio požiūrio. Jie papirko gabenimo bendrovę, kuri vežė produkciją konkurentui, ir pavogė ją.

Prieš kurį laiką Honkongo įmonė iš „Apple“ įsigijo gaminių už 2 mln. JAV dolerių. Produktai buvo Naujajame Hampšyre, todėl įmonei reikėjo rasti būdą, kaip juos išsiųsti į Honkongą. Jie sudarė sandorį su William Wu priklausančia laivybos kompanija.

Tačiau įsikišo vyras, vardu Yongfu Huo, ir šiek tiek viską apsunkino. Jis pasiūlė Wu 700 000 JAV dolerių, kad jis pristatytų produktus jam, o ne tikram savininkui. Wu priėmė pasiūlymą ir pristatė gaminius neteisingu adresu. Jis netgi bandė nuslėpti savo pėdsakus teigdamas, kad „Apple“ produktus konfiskavo teisėsauga. Tada Wu įmonė nusiuntė aukai suklastotą „Nuosavybės atsisakymo“ dokumentą.

Laimei, šių dviejų sukčių padaryti nusikaltimai neliko nenubausti. Teisėsauga, veikusi pagal pateiktą skundą, sulaikė Williamą Wu. Apklausos metu jis prisipažino kaltas dėl vogto turto gabenimo tarp valstybių. Dabar jam gresia didžiausia 10 metų laisvės atėmimo bausmė, 3 metai su priežiūra po paleidimo, 250 000 JAV dolerių bauda ir nuostolių padengimas.

Pagal susitarimą dėl ieškinio Wu sutiko atlyginti aukai 2 mln. Deja, dabartinis Yongfu Huo likimas nežinomas, tačiau įtariama, kad jis gavo panašią nuobaudą.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas