„Qualcomm“ atlieka pakeitimus: pagrindiniai „Android“ komponentai taps žinomi kitais vardais nei anksčiau

„Qualcomm“ atlieka pakeitimus: pagrindiniai „Android“ komponentai taps žinomi kitais vardais nei anksčiau

Leonardas Sindaravičius

Viena stipriausių telefonams skirtų mikroprocesorių gamintojų „Qualcomm“ patvirtino, jog dar šių metų pabaigoje pakeis visų svarbiausių savo mobiliųjų lustų rinkinių pavadinimus. Tai reiškia, jog bus atsisakyta dabartinės „Snapdragon“ 8xx, 7xx, 6xx ir t.t. vardinimo sistemos.

Esame ant naujo procesoriaus debiuto ribos, tad tai yra rimtos naujienos - gandais apipintas būsimasis procesorius, iki šiol įvardintas kaip „Qualcomm Snapdragon 898“ iš tikro turės kitokį pavadinimą. Nors apie lustų pavadinimų pokyčius kompanija paskelbė vos šios savaitės pradžioje, jau manoma, kad būtent „Snapdragon 898“ bus pirmasis lustas su nauju pavadinimu. Deja, „Qualcomm“ neatskleidžia visko iš karto - kokia bus nauja pavadinimų sistema įmonė neatskleidė ir, tikėtina, neištars nė žodžio iki pat pirmojo naujo procesoriaus debiuto.

Xiaomi POCO X3 Pro Dual 256GB Black (Juodas)

Snapdragon-875-1

„Qualcomm“ teigimu, nauji pavadinimai bus trumpesni ir aiškesni - pirmasis pokytis bus tai, jog įmonė nebeskelbs savo vardo prieš procesoriaus modelio pavadinimą, tad visi procesoriai bus vadinami tiesiog „Snapdragon“. Antrasis skirtumas bus numeracijoje - atsisakoma trijų skaitmenų modelio, o jį pakeis vienas skaičius. Įmonė patvirtino, jog flagmanų serija vis dar turės skaičių 8 savo pavadinime, tačiau manoma, jog prie skaičiaus bus nurodomi skirtingi žodžiai ar ženklai.

Bet kokiu atveju, vieno skaičiaus vardijimas visad aiškesnis klientui - tai liudija „Intel“ bei „AMD“ patirtis, kuomet net minimaliai kompiuterius išmanančiam asmeniui aišku, jog aukštesnis skaičius reiškia galingesnį procesorių.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Dual 128GB Grey (Pilkas)

Qualcomm-Snapdragon-898-SoC-1024x575

Smalsu tik dėl vieno - kaip tokiu sprendimu kompanija išleis kelis tos pačios linijos procesorius, mat trijų skaitmenų sistema leido gaminti „870“ ir „888“ vienu metu. Vienas iš variantų gali būti tai, jog „Snapdragon“ linija bus paprasčiausiai praplėsta ir „Qualcomm“ išnaudos visus skaičius tarp 1 ir 8 savo procesorių pavadinimams.

Pasak kompanijos, prieš priimant sprendimą buvo išbandyti keli skirtingi pavadinimų modeliai su daugiau nei 2 tūkstančiais klientų, tad kad ir kokiu keliu pasuks „Qualcomm“, tai ko gero bus geriausias sprendimas tų dviejų tūkstančių vartotojų manymu. Naujo procesoriaus debiutas numatomas jau kitą savaitę, tad ilgai laukti tiesos neteks.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas