„Rimi“ tapo pirmaisiais pasaulyje: maisto prekybininkų rinkoje tokio sprendimo dar nebuvo

„Rimi“ tapo pirmaisiais pasaulyje: maisto prekybininkų rinkoje tokio sprendimo dar nebuvo

Pranešimas spaudai

2021-07-21, 14:40

Prekybos tinklas „Rimi“ jau kurį laiką vysto ir įgyvendina įvairius skaitmeninius sprendimus, padedančius gyventi sveikiau ir patogiau bei būti draugiškesniems aplinkai. „Rimi“ tapo pirmuoju prekybos tinklu pasaulyje, savo pirkėjams pasiūliusiu dirbtinio intelekto (DI) šefo „Gaminu, neišmetu“ paslaugą. Naujame įskiepyje „Rimi“ portale tereikia pažymėti turimus maisto produktus šaldytuve ir virtualus šefas pasiūlys sveikus ir kokybiškus receptus iš jų. Sprendimas vystomas bendradarbiaujant su danų startuoliu „Plant Jammer“.

„Maisto švaistymas – didelė problema, kuri, kaip rodo tendencijos, toliau didės. Neseniai mūsų atliktas tyrimas parodė, kad net 90 proc. Baltijos šalių gyventojų išmeta maisto produktus, nes šie tiesiog sugenda. Kartu su partneriais radome sprendimą, kuris, tikime, padės šį rodiklį sumažinti bei mažais žingsniais paskatins maitintis sveikiau. „Rimi“ visada stengiasi daryti teigiamą įtaką, sprendžiant aplinkosaugos ir sveikatos problemas – pasitelkus skaitmeninius įrankius tai daryti kur kas lengviau. Konkrečiai šiuo atveju kiekvienąkart tereikės nurodyti, ką turite šaldytuve ar virtuvės spintelėse, o DI pagrįstas šefas atliks visą sunkų darbą – suporuos turimus ingredientus su naudingais ir sveikais receptais“, – sako Liudvikas Aleliūnas, „Rimi Baltic“ socialinės atsakomybės strategijos ir vystymo vadovas.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

rimi-lojalumo-korteles-jau-telefone

„Rimi“ šį projektą vykdo su danų startuoliu „Plant Jammer“, kuris kartu su patyrusiais šefais apmokė dirbtinį intelektą, kad šis iš bet kokių ingredientų galėtų pasiūlyti sveikus ir kokybiškus maisto receptus – nuo sriubų, salotų iki troškinių, keptos mėsos ar vegetariškų ir veganiškų patiekalų.

„Stengiamės ne tik padėti lengviau rasti atsakymą į vieną dažniausiai kylančių klausimų „ką šiandien valgysime?“. Norime paskatinti žmones valgyti sveikiau, išmesti mažiau maisto bei padidinti gaminamų patiekalų įvairovę – „Plant Jammer“ įkūrėme, supratę, jog 80 proc. žmonių kasmet gamina pagal tuos pačius 10 receptų. Džiaugiamės, kad „Rimi“ tapo pirmuoju prekybos tinklu pasaulyje, naudojančiu mūsų platformą“, – teigia Michael Haase, „Plant Jammer“ įkūrėjas ir vadovas.

Rimi

Naujoji paslauga nemokamai prieinama visų trijų Baltijos šalių gyventojams lietuvių, latvių ir estų kalbomis vietiniuose „Rimi“ internetiniuose puslapiuose: www.rimi.lt/gaminu-neismetu. Šiuo metu prieinama dirbtinio intelekto šefo versija yra pilotinė, ji bus nuolat tobulinama atsižvelgiant į klientų atsiliepimus ir vietos kalbos specifiką.

„Plant Jammer“ buvo įkurtas 2016 metais. Šiandien to paties vardo programėlę, kuria paremtas ir „Rimi“ sprendimas, visame pasaulyje naudoja daugiau nei 200 tūkst. žmonių. Pernai danų startuolis pritraukė 4 mln. eurų investiciją iš tokių žinomų bendrovių, kaip „Miele“ ar „Dr Oetker“.

„Rimi“ valdo apie 300 parduotuvių Lietuvoje (71), Latvijoje (131) ir Estijoje (86). Baltijos šalyse prekybos tinkle dirba daugiau nei 12 tūkst. žmonių. Bendrovė priklauso Švedijos įmonių grupei „ICA Gruppen“.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

T

Rimi tvarkykites geriau.Yra pastabu liečiančius apsaugos darbą kurie turėtų sureguoti i neblaivius pirkėjus PC viduje ši karta kalba eina apie Alytaus mieste įsikūrusi PC netoli autobuso stoti s.m.21d. apie 11h tegul perziuri apsauga savo kameras ir turėtų pamatyti 2 neblaivius jaunuolius jie nevoge bet negražiai elgesį su svetima mergina

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas