Technologijos

„Samsung Electronics Baltics“ persikėlė į naujus namus verslo centre „U219”: daugiau dėmesio darbuotojų ir partnerių patogumui

Technologijų srities lyderiai „Samsung“ persikėlė į naują biurą verslo centre „U219“, esantį sostinės Šeškinės rajone. Bendrovė savo būstinės vietą keičia po beveik 15 metų.

„Samsung Electronics Baltics“ persikėlė į naujus namus verslo centre „U219”: daugiau dėmesio darbuotojų ir partnerių patogumui

609 kv. m. biurą nuomojantys „Samsung“ teigia, kad verslo centre „U219“ daug dėmesio skiriama darbuotojų patogumui: įrengtos patogios darbo vietos, laisvalaikio zonos, terasos, kuriomis galės naudotis darbuotojai ir svečiai.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Be to, naujai įsikūrusiame „Samsung“ biure darbuotojų patogumui įdiegta išmani infrastruktūra – automatinio valdymo apšvietimo sistema, taip pat šildymo ir vėsinimo sistemos. Taip pat, naujoje buveinėje įrengta daugiau susitikimams skirtų kambarių, todėl atsiras papildomos galimybės bendradarbiavimui tarp komandų.

Pasak „Samsung“ atstovų, naujasis biuras yra atvirojo tipo, todėl jame bus ne tik daugiau erdvės, bet ir daugiau natūralios dienos šviesos. Tikimasi, kad tai taps papildoma paskata susitikimus su partneriais rengti būtent biuro patalpose.

„Po pandemijos įsivyravus hibridiniam darbo modeliui siekiame, kad biure darbuotojai galėtų jaustis taip pat patogiai kaip namuose, todėl rinkdamiesi naujas patalpas atsižvelgėme į tai, kad galėtume sukurti modernią ir šių dienų darbo stiliui tinkančią aplinką. Įrengiant naują biurą siekėme, kad jis taptų patrauklia erdve ne tik darbuotojams, bet ir mūsų partneriams, todėl tikimės, kad čia vyks daugiau verslo susitikimų“, – sakė „Samsung“ žmogiškųjų išteklių vadovas Baltijos šalyse Gvido Liepins.

Jo teigimu, naujasis biuras bus strategiškai patogioje miesto lokacijoje, todėl darbuotojų patogumas bus užtikrinamas vos prasidedant kelionei į darbą – darbovietę patogu pasiekti tiek automobiliu, tiek dviračiu ar paspirtuku.

„Forbes“ duomenimis, esame vienas iš geriausių pasaulio darbdavių. Iš tiesų vertiname kiekvieno mūsų darbuotojų indėlį į įmonės sėkmę, todėl tikime, kad šis pokytis padės siekti dar aukštesnių tikslų“, – sako G. Liepins.

„Derybos su „Samsung“ dėl jų įsikūrimo mūsų verslo centre vyko sklandžiai ir gana greitai radome bendrą kalbą. Kaip ir su visais nuomininkais, stengiamės atitikti jų poreikius ir panašu, kad mums pavyko. Tad džiaugiamės galėdami suteikti naujus namus net keleto elektronikos sektorių lyderei ir taip dar labiau praplėsti „U219“ bendruomenę. Viliamės, kad „Samsung“ bus ilgai patenkinti savo sprendimu“, – tvirtina verslo centro „U219“ atstovas Gediminas Bujokas.

„Forbes“ ir „Interbrand“ reitinguose „Samsung“ vertinamas kaip vienas žinomiausių ir geriausių pasaulinių prekės ženklų pasaulyje – atitinkamai užima aštuntą ir penktą vietą. „Baltic Brand“ duomenimis, „Samsung“ rikiuojasi šeštoje vietoje tarp vertingiausių prekės ženklų Baltijos šalių regione. Tai didžiausia pasaulyje televizorių ir atminties lustų gamintoja, pasaulinė išmaniųjų telefonų lyderė, kuri kasmet parduoda pusę milijardo vartotojų įrenginių. „Samsung Electronics“ visame pasaulyje dirba daugiau nei 267 000 darbuotojų, turi 39 tyrimų ir plėtros centrus bei 9 dizaino centrus.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas