Technologijos

„Samsung“ gali pradėti bendradarbiavimą su „Tesla“: planuojama gaminti specialus lustus, kuriuos naudos naujausi elektromobiliai

Per pastarąjį vizitą JAV, „Samsung“ vykdomasis pirmininkas Lee Jae-yongas susitiko su „Tesla“ generaliniu direktoriumi Elonu Musku, kad aptartų būsimą partnerystę, susijusią su automobilių lustais.

„Samsung“ gali pradėti bendradarbiavimą su „Tesla“: planuojama gaminti specialus lustus, kuriuos naudos naujausi elektromobiliai

Šaltinių teigimu, susipažinusių su šiuo klausimu, „Tesla“ ieško FSD, visiškai savarankiško vairavimo, lustų tiekėjo savo būsimiems automobiliams. „Samsung“ bus atsakinga už jų gamybą, o projektavimu „Tesla“ užsiims pati.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Svarbu pažymėti, kad tai nebus pirmasis „Tesla“ ir „Samsung“ bendradarbiavimas. Šiuo metu Korėjos technologijų milžinė Musko įmonei tiekia baterijas, „Exynos Auto“ lustus ir kamerų jutiklius.

Net ir dabar „Samsung“ liejykla Teksase gamina 14 nm lustus amerikiečių automobilių gamintojui, tačiau abi bendrovės dabar diskutuoja apie daug pažangesnių 5 nm lustų gamybą.

Nors iš „Samsung“ perspektyvos susitikimas gali atrodyti daug žadantis, „Tesla“ vis dar svarsto visas galimybes ir sutartį galiausiai gali gauti TSMC. Tiesą sakant, gruodžio mėn. paskelbtame pranešime TSMC buvo pavadintas būsimu „Tesla“ 4 nm lustų tiekėju.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas