Technologijos

„Samsung“ ketina mesti iššūkį „Google“ ir kitiems milžinams: jau netrukus gali pristatyti išskirtinį produktą, siekia laimėti konkurencinę kovą

Pirmaujančios technologijų įmonės sunkiai dirbo kurdamos išplėstos realybės (XR) technologijas. „Apple“ jau pristatė mišrios realybės įrenginį, kuris prekyboje pasirodys jau visai netrukus.

„Samsung“ ketina mesti iššūkį „Google“ ir kitiems milžinams: jau netrukus gali pristatyti išskirtinį produktą, siekia laimėti konkurencinę kovą

Neatsilieka ir jos konkurentas iš Korėjos „Samsung“ – sklando gandai apie XR gaminį, kuris bus pristatytas kažkada vėliau šiais metais arba pirmoje kitų metų pusėje. Be to, kaip teigiama pranešime, „Samsung“ taip pat ėmėsi veiksmų kurdama savo XR lustus, siekdama mesti iššūkį „Qualcomm“ ir „Google“.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„KEDGlobal“, remdamiesi šaltiniais iš industrijos, teigia, kad „Samsung“ nori įsiveržti į XR įrenginių lustų rinką. Teigiama, kad nauja įmonė jau įgauna „konkrečią formą“, tačiau daugiau informacijos nepateikiama.

Pietų Korėjos kompanija jau anksčiau šiais metais paskelbė, kad planuoja kurti XR įrenginius. Nežinantiems, išplėsta realybė (XR) yra bendras terminas, apibūdinantis visas įtraukiančias technologijas, sujungiančias fizinį ir virtualųjį pasaulius. Tai apima papildytąją realybę (AR), virtualią realybę (VR) ir mišrią realybę (MR).

Kaip teigiama pranešime, „Samsung System LSI Division“, gaminantis „Exynos“ procesorius, naudojamus išmaniuosiuose telefonuose, automobiliuose ir nešiojamuose įrenginiuose, sukurs naujus išplėstos realybės produktų apdorojimo įrenginius arba patobulins esamą „Exynos“ liniją, kad ji tiktų XR įrenginiams. Šiuo metu XR įrenginių lustų kūrime pirmauja „Qualcomm“.

Praėjusių metų lapkritį bendrovė pristatė naujausią XR lustų seriją „Snapdragon AR2“, skirtą AR akiniams. Daugiau nei 10 XR įrenginių gamintojų kūrė savo produktus šio lusto pagrindu, teigė „Qualcomm“. „Google“ taip pat keletą metų daug investuoja į XR plėtrą. Bendrovė išleido daugybę su XR susijusių produktų ir paslaugų.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas