Technologijos

„Samsung“ ruošiasi mesti iššūkį pagrindinei konkurentei: ne tik pristatys išskirtinį įrenginį, bet ir gamins jiems skirtus procesorius

„Apple“ savo WWDC23 pristatymą užbaigė parodydama ilgai lauktas papildytosios realybės ausines „Vision Pro“. 3499 JAV dolerių kainuojanti sistema yra varoma M2 lusto ir turi naują operacinę sistemą ir „App“ sąsaja mišrios realybės erdvėje. Nesnaudžia ir bendrovės konkurentai.

„Samsung“ ruošiasi mesti iššūkį pagrindinei konkurentei: ne tik pristatys išskirtinį įrenginį, bet ir gamins jiems skirtus procesorius

Tikimasi, kad „Samsung“ vėliau šiais metais arba pirmoje kitų metų pusėje pristatys naują mišrios realybės įrangą. Bendrovė galėtų konkuruoti su pirmuoju „Apple“ XR įrenginiu, kurį planuojama pristatyti kitą mėnesį. Pietų Korėjos įmonė dabar planuoja sukurti lustus XR įrenginiams.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„System LSI“, „Samsung“ padalinys, kuriantis „Exynos“ procesorius ir ISOCELL kamerų jutiklius, žengė pirmąjį žingsnį kuriant XR įrenginių procesorius. Įmonė planuoja įsitraukti į XR lustų rinką, kai vis daugiau įmonių pradės pristatinėti savo XR įrenginius po „Apple“ ir „Samsung“ XR įrenginių paleidimo kitais metais. Remiantis „KEDGlobal“ pranešimu, bendrovė planuoja konkuruoti su „Google“ ir „Qualcomm“.

Pietų Korėjos įmonė galėtų sukurti visiškai naujus lustus arba modifikuoti esamus, kad jie tiktų XR įrenginiams. Šie mikroschemų rinkiniai naudojami operacinei sistemai ir programoms paleisti, duomenims iš jutiklių apskaičiuoti ir vartotojo judesiams sekti. XR įrenginiai gali sukurti tokias funkcijas, kaip tiesioginis vertimas į kalbas, įtraukiantys susitikimai ir navigacija su daugybe duomenų, kurie pateikiami realiu laiku.

„Counterpoint Research“ pranešime teigiama, kad iki 2025 metų kasmet gali būti parduodama daugiau nei 110 milijonų XR įrenginių, o tai yra didžiulis šuolis nuo dabartinių 18 milijonų vienetų per metus. Visa XR įrenginių rinka iki 2025 metų gali pasiekti 50,9 mlrd. dolerių pardavimų skaičius, lyginant su 13,9 mlrd. dolerių 2022 metais.

Kurdama savo pirmąjį XR įrenginį, „Samsung MX“ („Mobile Experience“) bendradarbiauja su „Google“, dėl operacinės sistemos, ir „Qualcomm“, kad apsirūpintų reikiamais procesoriais.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas