Technologijos

SAP pristato „SAP Build“ sprendimą, kuris leis vartotojams patiems kurti programas, tačiau tai dar ne viskas

„SAP TechEd“ konferencijoje pirmaujanti pasaulyje programinės įrangos verslui gamintoja SAP SE pristatė „SAP Build“ paslaugą, kuri paskatins naują verslo transformacijos bangą.

SAP pristato „SAP Build“ sprendimą, kuris leis vartotojams patiems kurti programas, tačiau tai dar ne viskas

„SAP TechEd“ konferencijoje pirmaujanti pasaulyje programinės įrangos verslui gamintoja SAP SE pristatė „SAP Build“ paslaugą, kuri paskatins naują verslo transformacijos bangą.

„SAP Build“ platforma suteikia vartotojams prieigą prie SAP technologijos, procesų ir duomenų, kurie reikalingi norint priimti protingus sprendimus bei skatinti naujoves versle. Naudodamiesi šia „low-code“ kūrimo platforma, vartotojai, turintys minimalias technines žinias, gali patys kurti ir papildyti įmonės programas, verslo aplinkas ir automatizuoti procesus naudodami paprastą nuvilkimo („drag-and-drop“– angl. k.) metodą.

„SAP Build“ sujungia galingiausias pasaulyje verslo valdymo programas ir platformą, sukurtą taip, kad padėtų vartotojams greitai išnaudoti savo galimybes", – sakė Juergenas Muelleris, SAP vykdomosios valdybos narys ir vyriausiasis technologijų vadovas. „SAP Build“, o taip pat ir nauja partnerystė su „Coursera“ leis klientams užtikrinti verslo ateitį ir gauti didžiausią investicijų į technologijas grąžą šiais laikais, kai verslo aplinkoje nuolat vyksta pokyčiai ir permainos."

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Naudodamiesi „SAP Build“ vartotojai gali pasitelkti visas SAP verslo technologijų platformos galimybes: lengvai integruoti sistemas, išmaniai stebėti, analizuoti ir automatizuoti procesus, kurti taikomąsias programas. Visa tai galima atlikti neperkeliant duomenų į išorinę sistemą.

Integravus „SAP Signavio“, „SAP Build“ naudotojai turi galimybę matyti išsamų visų savo procesų vaizdą ir žinoti, į ką sutelkti dėmesį, siekiant didžiausio poveikio diegiant naujoves ir automatizuojant procesus.

Daugiau nei 275 000 procesų atskaitos taškų iš 4 000 klientų, taip pat 1 300 skirtingų darbo procesų ir automatizacija leidžia naudotojams akimirksniu pasinaudoti visu į SAP platformą integruotu verslo informacijos valdymo spektru. „SAP Builders“ padeda naudotojams greitai atlikti užduotis, o taip pat ir susisiekti su kolegomis, jungtis į forumus ar sesijas, taip dalijantis patirtimi.

Prognozė: 100 mln. verslo specialistų taps skaitmeninių sprendimų kūrėjais

„Matydami dabartinę rinkos situaciją, kai šiuolaikinių skaitmeninių sprendimų paklausa yra didesnė nei profesionalių kūrėjų galimybės juos suteikti, mūsų prognozėmis, ateityje verslo specialistai vis dažniau dalyvaus iniciatyvose kuriant skaitmeninius sprendimus, padedančius spręsti aktualias verslo problemas“, – sako IDC programinės įrangos kūrimo tyrimų viceprezidentas Arnal Dayaratna.

IDC vertinimu, per ateinančius dešimt metų visame pasaulyje į skaitmeninių sprendimų kūrimą įsitrauks daugiau nei 100 mln. verslo specialistų.

„SAP Build“ „low-code“ sprendimo metodika suteikia galimybę techninių žinių neturintiems vartotojams patiems greitai kurti, tobulinti ir plačiau pritaikyti skaitmeninius sprendimus savo verslo srityje, kurią gerai išmano,“ – pažymi A. Dayaratna.

Padės tobulinti įgūdžius 2 mln. kūrėjų

Šiandien, kai kone kiekvienas verslas tampa technologijų įmone, joms vis dažniau prireikia įgūdžių, įžvalgų ir pagalbos, kurią gali suteikti tik profesionalūs programinės įrangos kūrėjai. Todėl SAP įsipareigojo visame pasaulyje iki 2025 m. padėti 2 milijonams kūrėjų patobulinti įgūdžius. SAP mokymosi svetainėje trigubai išaugs nemokamų mokymosi programų, parengtų bendradarbiaujant su „Coursera Inc.“ – pasauline mokymosi platforma. Tikimasi, jog tai suteiks daugiau galimybių ir žmonėms, norintiems pradėti karjerą SAP ekosistemoje, ir pagalbos technologijų srityje stokojančiai auditorijai.

„Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad nuo šiandien SAP pristato pradinio lygio profesinį sertifikatą „Coursera“ platformoje. Jį galės įgyti visi besimokantieji, nepriklausomai nuo turimos patirties ar išsilavinimo. Šis kursas padės įgyti pradinio lygio įgūdžių kai kuriose itin paklausiose srityse“, – sako „Coursera Inc.“ generalinis direktorius Jeffas Maggioncalda. „Bendradarbiaudami su SAP, galime atverti daugiau galimybių tobulinti darbui reikalingus įgūdžius visiems“.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas