Technologijos

„Sony“ pristato naują objektyvą „FE 70-200mm F4 Macro G OSS II“, siūlantį aukščiausio lygio vaizdo kokybę ir autofokusavimo veikseną

„Sony“ pristatė naują teleobjektyvą „FE 70-200mm F4 Macro G OSS II“ (SEL70200G2), kuris apima židinio nuotolio nustatymus nuo 70 mm iki 200 mm su maksimalia F4 diafragmos reikšme bei yra suderinimas su 35mm viso kadro „Alpha“ serijos fotoaparatais.

„Sony“ pristato naują objektyvą „FE 70-200mm F4 Macro G OSS II“, siūlantį aukščiausio lygio vaizdo kokybę ir autofokusavimo veikseną

Naujasis „FE 70-200mm F4 Macro G OSS II“ yra kompaktiškas, nedidelio svorio teleobjektyvas, kurį galima panaudoti įvairiose situacijose. Jis ne tik išsiskiria sparčia ir tikslia autofokosavimo veiksena, būdinga G serijos objektyvams, bet ir yra vienas pirmųjų objektyvų pasaulyje, kuris palaiko pusinį makro nustatymą per visą priartinimo diapazoną su maksimaliu 0,5x padidinimu.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Be to, tai yra 50-asis „Sony“ viso kadro „E-mount“ serijos objektyvas. Nuo pat pirmųjų modelių pristatymo, „Sony“ siekė padėti fotografams ir videografams realizuoti savo kūrybinius sumanymus pasitelkus naujausias technologijas ir nuolatos plečiant „E-mount“ tipo objektyvų viso kadro ir APS-C fotoaparatams pasirinkimą.

Kompaktiškas ir lengvas objektyvas su didelėmis galimybėmis

Naujojo „Sony“ objektyvo „FE 70-200mm F4 Macro G OSS II“ ilgis siekia apie 149 mm, o svoris sudaro 794 g, jį galima panaudoti įvairiose situacijose, įskaitant sporto, kraštovaizdžio, laukinių paukščių ar makro fotografijai. Patobulinti sferiniai lęšiai užtikrina nepriekaištingą vaizdo detalumą per visą kadro plotį, o ED tipo optinis elementas sumažina spalvinius iškraipymus.

Su šiuo objektyvu galima naudoti telekeitiklį (įsigyjamas atskirai), kuris išplečia maksimalią židinio nuotolio reikšmę iki 400 mm (atitinka 600 mm APS-C tipo fotoaparate). Taip galima užfiksuoti didesnio dydžio nutolusius objektus ar padaryti estetiškai atrodančius kadrus su minkšto fono efektu. Be to, naudojant keitiklį SEL20TC ir padidinus židinio nuotolį, atsiranda galimybė iš arti fotografuoti tikro dydžio 1:1 objektus per visą priartinimo diapazoną.

Greitas autofokusavimas ir filmavimo galimybės

„Sony“ unikalūs XD linijiniai motorai užtikrina iki 20 proc. spartesnę autofokusavimo veikseną, palyginti su modeliu SEL70200G. Naujasis modelis taip pat išsiskiria apie du kartus pagerėjusia judančių objektų sekimo veiksena ir padidėjusiu fokuso išlaikymo tikslumu vaizdo priartinimo metu. Naudojant šį objektyvą su „α1“ serijos fotoaparatais galima fotografuoti sparčiuoju režimu iki 30 kadrų per sekundę sparta.

Objektyvo veiksena papildyta nauju „SteadyShot“ nustatymu „MODE3“, kuris optimizuoja stabilizavimo algoritmo veikseną ir padeda išgauti stabilesnę kadruotę, kai fiksuojami judantys objektai. Tokiu būdu, objektyvą naudojant su suderinamu fotoaparato modeliu, galima kompensuoti rankų judesius ir kameros drebėjimą bei išgauti didesnį stabilumą filmuojant.

Intuityvus valdymas ir patikimumas

Objektyvas „FE 70-200mm F4 Macro G OSS II“ išsiskiria intuityviu ir patikimu valdymu, jis turi židinio nuotolio ribotuvą, visą laiką veikiantį auto ir rankinio fokusavimo perjungimo mygtuką, nuimamą trikojį laikiklį, suteikiantį papildomą stabilumą fotografuojant nutolusius ar makro objektus.

Priekinis objektyvo optinis elementas yra padengtas fluoro danga, kuri leidžia lengvai pašalinti piršto atspaudus, dulkes, riebalus ir kitus nešvarumus nuo lęšio paviršiaus. Dulkėmis ir drėgmei atspari konstrukcija suteikia galimybes naudoti šį objektyvą nepalankiose sąlygose taip dar labiau išplečiant fotografavimo galimybes.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas