„Sony“ pristato naujienas fotografams: įspūdingas sisteminis fotoaparatas bei dvi naujos blykstės

„Sony“ pristato naujienas fotografams: įspūdingas sisteminis fotoaparatas bei dvi naujos blykstės

Pranešimas spaudai

2021-10-24, 17:00

„Sony“ pristatė tris naujus savo „Alpha“ serijos produktus – sisteminį fotoaparatą „Alpha 7 IV“ su naujai sukurti 33 mln. taškų raiškos vaizdo jutikliu ir dvi naujas blykstes „HVL-F60RM2“ ir „HVL-F46RM“.

„Alpha 7 IV“ siūlo naujo lygio fotografavimo ir filmavimo galimybes, palyginti su savo pirmtaku „Alpha 7 III“. Naujasis „Sony“ fotoaparatas išsiskiria pažangiomis technologijomis įskaitant naują vaizdo apdorojimo jutiklį „BIONZ X“ ir pagerintas autofokusavimo galimybes, kurios iki šiol buvo sutinkamos serijos flagmane „Alpha 1“ modelyje. Technologinis pranašumas ir intuityvus valdymas leidžia šiam fotoaparatui tapti universaliu hibridiniu įrankiu mėgėjo ar profesionalo rankose, kuris geba puikiai atlikti ir fotografavimo, ir filmavimo funkcijas.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Naujojo „Sony“ fotoaparato „Alpha 7 IV“ pagrindas – 33 mln. taškų raiškos viso kadro atvirkštinio apšvietimo „Exmor R CMOS“ vaizdo jutiklis. Jį papildo itin platus jautrumo šviesai spektras „Wide ISO“, kurio ribos siekia nuo 50 iki 204 800 reikšmių.

Upgraded-image-size_-A7IV_landscape_2000x700

Fotoaparate taip pat naudojamas naujausios kartos „BIONZ XR“ procesorius, kuris užtikrina sparčią autofokusavimo veikseną, nepertraukiamą fotografavimo režimą iki 10 kadrų sparta su nuolatiniu autofokusavimu ir objekto sekimu, o veiksenos sklandumą papildomai įgalina didelė buferinė atmintis.

Objekto sekimui naudojama „Real-Time Tracking“ funkcija ir 759 fazinio fokusavimo taškai, kurie dengia apie 94 proc. viso kadro ploto. Fokusavimo pagal akis funkcija „Real-time Eye AF“ nuo šiol gali atpažinti paukščių bei gyvūnų akis ir fotografuojant, ir filmuojant. Žmonių akių ir veidų atpažinimas pagerėjęs apie 30 proc., palyginti su ankstesnė kartos „Alpha 7 III“ modeliu.

Naujasis „Alpha 7 IV“ naudoja profesionalaus lygio filmavimo funkcijas, įskaitant „Sony“ kino kamerose sutinkamą „S-Cinetone“ standartą. Su šiuo fotoaparatu galima filmuoti 4K 60p raiška „Super 35mm“ režime arba 4K 30p raiška su 7K oversamplingu. Fotoaparatas palaiko 10 bitų spalvinio gylio ir 4:2:2 spalvinį režimą bei natūralią spalvų gradaciją, „XAVC S-I“ ir „XAVC HS“ formatų koduotę.

Alpha-7-IV

Filmavimui naudojant šį fotoaparatą su „E-mount“ serijos objektyvais, atsiranda galimybė pasinaudoti tokiomis funkcijomis kaip „AF Assist“, kurios užtikrina sklandesnį fokusavimo pokytį. Be to, pirmą kartą „Alpha“ serijos fotoaparate panaudota funkcija „Breathing Compensation“, leidžianti išlaikyti stabilų vaizdą keičiantis fokusavimo diapazonui.

Pirmą kartą „Alpha“ serijos fotoaparate panaudotas dviejų lygių diskinis mygtukas, kuris leidžia pasirinkti fotografavimo ar filmavimo veikseną (Still/Movie/S&Q) ir atitinkamus fotografavimo režimus (Auto/P/A/S/M ir MR).

Naujasis „Alpha 7 IV“ turi integruotą 5 ašių optinę stabilizavimo sistemą, ergonomišką korpusą ir „CFexpress Type A“ tipo atminties kortelę. Elektroninio fotoaparato vaizdo ieškiklio „OLED Quad-VGA“ raiška susideda iš 3,68 mln. taškų, ji 1,6 karto viršija ieškiklio raišką ankstesniajame modelyje. Filmavimui galima pasitelkti pasukamo kampo 3 colių įstrižainės LCD ekranėlį su 1,03 mln. taškų raiška.

Alpha-7-IV-virsus

Fotoaparato korpusas pagamintas iš magnio lydinio, kuris užtikrina jo patvarumą ir tuo pačiu nedidelį svorį. Be to, tam tikros šio fotoaparato korpuso detalės pagamintos iš „Sony“ sukurto perdirbto plastiko „SORPLAS“, ekologiškos medžiagos panaudotos ir jo pakuotėje.

Naujasis „Sony Alpha 7 IV“ gali būti pasitelktas tiesioginėms aukštos raiškos turinio transliacijoms. Sąsają tarp fotoaparato ir programinės įrangos „Imaging Edge Mobile“ supaprastina „Bluetooth“ ryšys, o spartų duomenų perdavimą užtikrina belaidžio „Wi-fi“ ryšio 5 GHz/2,4 GHz standartai. Fotoaparatą prie kompiuterio taip pat galima prijungti per UVC ir UAC standarto jungtis bei perduoti vaizdą 4K 15p ir 1080 FHD 60p standartu.

Naujos belaidės blykstės

3.-HVL-F46RM_ILCE-7RM4_back_image_black-Mid

Kartu su naujuoju „Alpha 7 IV“ pristatomos dvi naujos belaidės blykstės „HVL-F60RM2“ (GN60 reitingas) ir „HVL-F46RM“ (GN46 reitingas). Jos išsiskiria tikslia veiksena, pagerinta sparta ir intuityviu valdymu bei gali patenkinti tiek profesionalų, tiek mėgėjų poreikius.

Abi blykstės turi pagerintą spartaus fotografavimo veikseną. „HVL-F60RM2“ gali suveikti iki 200 kartų fotografuojant 10 kadrų per sekundę sparta, o „HVL-F46RM“ – iki 30 kartų. Optimizuotas blykstės algoritmas apsaugo kas nuo perkaitimo, o keturios „Ni-MH“ tipo baterijos leidžia „HVL-F60RM2“ suveikti iki 240 kartų su 1,7 sekundės įkrova, o „HVL-F46RM“ – iki 320 kartų su 2 sekundžių įkrova. Naudojamos kartu su „Alpha“ serijos fotoaparatais, jos leidžia pasitelkti unikalias „Alpha Lighting System“ sistemos galimybes.

Kaina ir pasirodymo data

Naujasis „Sony“ sisteminis fotoaparatas „Alpha 7 IV“ rinkoje pasirodys 2021 m. gruodžio mėnesį, jo pardavimo kaina sieks 2800 eurų.

„Sony“ blykstės „HVL-F60RM2“ ir „HVL-F46RM“ rinkoje pasirodys 2021 m. lapkričio mėnesį, jų kaina sieks atitinkamai 650 ir 430 eurų.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas