Technologijos

„Sony“ pristato vieną mažiausių ir lengviausių objektyvų su standartiniu priartinimu „FE 24-70mm F2.8 GM II“

„Sony“ pristato vieną mažiausių ir lengviausių objektyvų su standartiniu priartinimu „FE 24-70mm F2.8 GM II“

„Sony“ pristato naują „G Master“ serijos objektyvą „FE 24-70mm F2.8 GM II“ (modelis SEL2470GM2). Tai vienas mažiausių ir lengviausių „E-mount“ tipo objektyvų pasaulyje su standartiniu priartinimu, skirtas sisteminiams „Alpha“ serijos fotoaparatams, ir tinkantis naudoti tiek fotografavimo, tiek filmavimo reikmėms.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Prieš šešetą metų pristatytas šio objektyvo pirmtakas sulaukė didelio susidomėjimo, o 24-70 mm židinio nuotolio reikšmė tapo viena populiariausių tarp šio tipo objektyvų. Naujasis „Sony“ objektyvo modelis patobulintas atsižvelgiant į vartotojų atsiliepimus ir yra aprūpintas pažangiomis optinėmis technologijomis. Tarp patobulinimų, kurie buvo padaryti atsižvelgiant į naudotojo rekomendacijas: du priartinimo veiksenos režimai „Tight“ ir „Smooth“, naujas apertūros/šviesumo valdymo žiedas, programuojami fokuso išlaikymo mygtukai, pagerintas fokusavimo žiedo taktilinis atsakas, naujas priekinis gaubtas patogesniam šviesos filtrų uždėjimui, arčiau objektyvo galinės dalies esantis svorio centras patogesniam valdymui.

Objektyvas „FE 24-70mm F2.8 GM II“ išsiskiria panaudojimo lankstumu ir leidžia užfiksuoti aukštu raiškumu išsiskiriančias nuotraukas ir filmuotus vaizdus. Didelė raiška užtikrinama per visą kadro plotą net ir su plačiai atverta diafragma. Iš naujo suprojektuotą optinį kanalą sudaro 5 sferiniai elementai, tarp kurių yra 2 didelio tikslumo XA tipo ir 2 „Super ED“ tipo lęšiai. Objektyve panaudotas plaukiojantis fokusavimo mechanizmas, kuris kartu su optiniais elementais apsaugo nuo spalvinių iškraipymų, o neprilygstama vaizdo raiška užtikrinama per visą kadrą visuose priartinimo ir apertūros reikšmių lygiuose.

Objektyvo optiniai elementai padengti specialia danga „Nano AR Coating II“, kuri leidžia išvengti nepageidaujamų atspindžių ir objekto sudvejinimo efektų fotografuojant sudėtingose sąlygose. Dėl iš 11 plokštelių sudarytos diafragmos, su šiuo objektyvu galima išgauti tolygų išsiliejusio fono efektą beveik per visą priartinimo diapazoną.

Minimalus fokusavimo atstumas su šiuo objektyvu siekia 21 cm prie 24 mm nustatymo ir 30 cm prie 70 mm nustatymo, o maksimalus vaizdo padidinimas yra 0,32 karto.

Autofokusavimui „FE 24-70mm F2.8 GM II“ objektyve naudojami itin tiksliai veikiantys „Sony“ originalūs linijiniai XD motorai. Su šiuo objektyvu taip pat galima fotografuoti sparčiuoju iki 30 kadrų per sekundę režimu ir filmuoti 4K 120p raiška. Palyginti su ankstesniu objektyvu, naujo modelio autofokusavimo sekimo veiksena pagreitėjusi iki 2 kartų. Be to, autofokusavimo sekimas galimas su fiksuotu apertūros nustatymu, kas leidžia išlaikyti greitai judančių objektų ryškumą juos fotografuojant sparčiuoju režimu.

F2.8 reikšmės maksimali apertūra, itin tiksli autofokusavimo veiksena, įvairiapusės valdymo galimybės ir aukštas patikimumas leidžia objektyvą „FE 24-70mm F2.8 GM II“ pasitelkti filmavimui įvairiose situacijose. Naujos optinės objektyvo technologijos filmuojant sumažina tokius nepageidaujamus efektus kaip fokuso pulsavimas, fokuso ir ašies poslinkis. Objektyvas taip pat palaiko fokuso pulsavimo kompensavimo funkciją, kuria galima naudotis su atitinkamais „Alpha“ serijos fotoaparatų modeliais.

Filmavimo poreikiams taip pat skirtas rankinio fokusavimo režimas, kuris palengvina fokusavimo pakartojimą naudojantis tiksliai veikiančiu fokusavimo žiedu. Rankinis apertūros žiedas taip pat leidžia lengviau kontroliuoti pro objektyvą patenkančios šviesos kiekį ir sukurti sklandesnius perėjimus filmuojamo kadro lauke.

„FE 24-70mm F2.8 GM II“ sveria 695 g ir yra apie 20 proc. lengvesnis už savo pirmtaką. Objektyvas taip pat apie 16 mm trumpesnis, o bendrai jo korpusas yra sumažintas apie 18 proc. Objektyvas turi atnaujintą apsaugą nuo dulkių ir drėgmės, patikima jo konstrukcija leidžia objektyvą naudoti net ir sudėtingose aplinkos sąlygose. Objektyvo mygtukai ir jungikliai aptraukti guma, guminės tarpinės naudojamos valdymo žieduose. Priekinis lęšis padengtas fluoru, kuris atstumia vandenį, riebalus ir kitus nešvarumus, dėl specialios dangos juos galima paprasčiau nuvalyti.

„Sony“ objektyvas „FE 24-70mm F2.8 GM II“ prekyboje pasirodys 2022 m. gegužę, jo rekomenduojama pardavimo kaina sieks apie 2 400 eurų.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas