Sunkiai suvokiamas prekybos centro sprendimas: atsisakė galimybės, kurią naudoja daugelis parduotuvių, paaiškino ir to priežastis

Ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje kitų šalių, kasdien apsiperkantys gyventojai ne visada džiaugiasi tuo, kad patys turi atlikti kasininkų darbą. Tad kai kurie prekybininkai jau imasi permainų.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Sunkiai suvokiamas prekybos centro sprendimas: atsisakė galimybės, kurią naudoja daugelis parduotuvių, paaiškino ir to priežastis

Šiaurės Anglijoje veikianti įmonė „Booths“ pranešė, kad visose 28 šio prekybos tinklo parduotuvėse, išskyrus dvi, prie kasų vėl dirbs darbuotojai, praneša BBC.

Įmonė, kuriai priklauso 16 parduotuvių Lankašyre, taip pat Jorkšyre ir Češyre, teigė, kad taip reaguoja į klientų atsiliepimus.

„Tikime, kad kolegos, aptarnaujantys klientus, užtikrina geresnę klientų patirtį , todėl priėmėme sprendimą daugumoje mūsų parduotuvių atsisakyti savitarnos kasų“, – teigė bendrovė.

„Booths“ generalinis direktorius Nigelas Murray, kalbėdamas BBC radijo stočiai „Radio Lancashire“, sakė: „Mūsų klientai mums sakė, kad parduotuvėse esantys savitarnos aparatai gali būti lėti, nepatikimi, be to, jie yra beasmeniai.“

„Turime nemažai birių produktų – vaisių, daržovių ir kepinių – ir kai tik prieinate prie savitarnos kasos, turite juos vizualiai patikrinti, o kai kurie klientai nežino, pavyzdžiui, kad vienas obuolys skiriasi nuo kito“, – pridūrė jis.

Pasak vadovo, su tuo susiję įvairūs nesklandumai, o kai į krepšį įsidedate alkoholio, kažkas turi ateiti ir patikrinti, ar esate tinkamo amžiaus.

Gyvas bendravimas pagerina aptarnavimą

M. Murray pridūrė: „Esame įmonė, kuri didžiuojasi aukštais standartais ir šilta, asmenine priežiūra. Mėgstame bendrauti su žmonėmis ir tikrai didžiuojamės, kad pereiname prie to, kad mūsų klientus aptarnautų žmonės, žmonės, taigi, vietoj dirbtinio intelekto siekiame tikro intelekto.“

Įmonė, kuri apibūdinama kaip šiaurietiškoji „Waitrose“, teigė, kad jos filosofija nuo 1847 m. yra „parduoti geriausias turimas prekes patraukliose parduotuvėse, kuriose dirba aukščiausios klasės padėjėjai“.

„Džiuginti pirkėjus šiltu šiaurietišku priėmimu yra mūsų DNR dalis, todėl ir toliau investuojame į savo darbuotojus, kad užtikrintume, jog liksime ištikimi šiam etosui“, – pridūrė įmonė.

Vienas klientas socialinėje žiniasklaidoje parašė, kad tai buvo „siaubingas sprendimas“, ir pridūrė: „Štai kodėl dabar jūs praleidžiate laiką eilėse ir laukdami“.

Tačiau Sue iš Leylando sakė BBC radijui „Lancashire“: „Manau, kad apsipirkimas yra nuobodus ir kasdieniškas užsiėmimas, o jei darbuotojai su jumis kalbasi, tai tik pagerina situaciją.

2 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Lankytojas

Niekas neliepia eit i tas savitarnos kasas. Man asmeniskai geriau savitarna, niekas neprimusa is oro paimtu prekiu ir matau gyvai, ar kainos ir nuolaidos yra tokios, kokios ir turi buti.

Ina

Pritariu kad turi būti kasininkai jokio malonumo nėra apsipirkti savitarnos kasose kaip būni iš po paros pavargęs ir dar galvoti turi

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas