Tarptautinis JAV akceleratorius „Plug and Play“ pradeda startuolių atranką į pirmąjį programos ciklą Lietuvoje

Pranešimas spaudai

2024-01-17, 07:15

0 komentarų

Inovacijų agentūros skyrius „Startup Lithuania“ kartu su garsia JAV įmone „Plug and Play“ nuo šiandien kviečia startuolius teikti paraiškas į pirmąjį akceleravimo programos ciklą Lietuvoje. Jos tikslas – auginti ankstyvosios stadijos technologijų startuolius, padedant jiems pritraukti investicijas ir atveriant tarptautines galimybes.

„Windows 10 Pro OEM Lifetime Key GLOBAL“ tik už 14,6 eurus su nuolaidos kodu TFN. Spauskite čia, kad įsigyti.
Tarptautinis JAV akceleratorius „Plug and Play“ pradeda startuolių atranką į pirmąjį programos ciklą Lietuvoje

„Plug and Play“ startuolių akceleravimo programos ciklas vyks 12 savaičių, jo pabaigoje bus organizuojamas idėjų pristatymo renginys. Iki 2026 m. kovo iš viso Lietuvoje bus įgyvendinti 5 akceleravimo ciklai. Perspektyviausi programos startuoliai dalyvaus Pasaulinėje užsienio akceleravimo ir mokymosi programoje (GOAL) Silicio slėnyje ir kituose renginiuose, kurie vyks įvairiuose Europos miestuose.

„Praėjusiais metais Lietuva užėmė antrą vietą pagal rizikos kapitalo investicijas Vidurio ir Rytų Europoje. Bendradarbiavimas su Silicio slėnio akceleratoriumi „Plug and Play“ yra strateginis žingsnis, siekiant dar labiau sustiprinti Lietuvos pozicijas pasauliniame startuolių žemėlapyje. Per beveik trejus metus šis žymus akceleratorius Lietuvoje išaugins 60 inovatyvių verslų. Pasitikime jų ilgamete patirtimi ir linkime sėkmingo akceleravimo programos starto“, – teigia ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

„Bendradarbiaudami su tarptautine akceleratoriaus komanda, pradedame pirmąjį programos ciklą ir tikimės aktyvaus startuolių dalyvavimo. Per visą programos įgyvendinimo laikotarpį JAV bendrovė planuoja investuoti 5,9 mln. eurų į ne mažiau kaip 45 startuolius. Todėl kviečiame juos pasinaudoti šia išskirtine galimybe ir aktyviai teikti paraiškas“, – sako Gintarė Narakienė, laikinai einanti Inovacijų agentūros skyriaus „Startup Lithuania“ vadovės pareigas.

Programoje dalyvaujantys pradedantieji startuoliai gaus pasaulinių ekspertų mentorystę, dalyvaus idėjų pristatymo kūrybinėse dirbtuvėse, konsultuosis su „Plug and Play“ komanda ir baigiamajame renginyje pristatys savo novatoriškas idėjas potencialiems investuotojams bei tarptautinių kompanijų atstovams.

Viena svarbiausių programos dalių – tai galimybė naudotis plačiu pasauliniu „Plug and Play“ tinklu su didžiausiomis korporacijomis. Jis startuoliams padės užmegzti naudingus ryšius ir atrasti tarptautinio bendradarbiavimo galimybes. Be to, atrinkti startuoliai galės prisijungti ir prie kitų jiems naudingų „Plug and Play“ įgyvendinamų programų.

„Startup Lithuania“ ir „Plug and Play“ partnerystė sudarys sąlygas ankstyvosios stadijos technologijų startuoliams gauti reikiamų įgūdžių, ryšių ir resursų, kuriais pasinaudoję jie galės užsitikrinti sėkmingą verslo augimą, – sako Saeedas Amidis, „Plug and Play“ įkūrėjas ir generalinis direktorius. – Programoje dalyvaujantys startuoliai turės galimybę mokytis, plėstis ir sužibėti tarptautinėse rinkose, todėl nekantriai laukiu, kokių inovacijų bus sukurta šio projekto metu.“

Startuoliai, norintys dalyvauti pirmajame programos akceleravimo cikle, paraiškas gali teikti iki 2024 m. vasario 15 d. „Plug and Play“ komanda atrinks perspektyviausius startuolius, kurių paraiškas vertins ir galutinę atranką įgyvendins „Plug and Play“ investicijų komitetas.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas