Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Xiaomi“ nusprendė pakeisti keturis Jūsų virtuvės prietaisus, užteks tik šios naujienos

„Xiaomi“ nusprendė pakeisti keturis Jūsų virtuvės prietaisus, užteks tik šios naujienos

TopCom.lt

2021-03-08, 09:30

Dar viena Kinijos kompanijos „Xiaomi“ naujiena tinka tiek mėgstantiems improvizuoti virtuvėje, tiek vertinantiems išmaniąją buitinę elektroniką. „MIJIA Smart Air Frye“ gavo 3,5 litro talpos indą, kurio pakanka ruošti maistą vidutinei šeimai.

Prietaiso gudrybė slypi jo universalume. „MIJIA Smart Air Frye“ yra orkaitė, mikrobangų krosnelė, vaisių džiovintuvas ir jogurto ruošimo aparatas viename prietaise. Pažymėtina, kad įgyvendintas sklandus temperatūros reguliavimas nuo 40 ° C iki 200 ° C. Tuo pačiu metu vartotojas karšto oro pagalba gali nustatyti du karšto oro pūtimo intensyvumo režimus.

MIJIA%20Smart%20Air%20Fryer%201

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%Krosnelė aprūpinta 1500 W galios kaitintuvu. Gaminant maistą iš visų pusių pučiamas karštas oras, dėl kurio pasiekiamas tolygus temperatūros paskirstymas. Be to, vartotojas gali nustatyti maisto pašildymą 24 valandas po gaminimo pabaigos. Kaip vieną iš saugos priemonių gamintojas numatė, kad viryklė turi būti išjungta tuo metu, kai ištraukiamas kepimo indas, o kai jis grįžta į vietą, maisto ruošimas automatiškai atnaujinamas.

MIJIA%20Smart%20Air%20Fryer%202Priekiniame skydelyje yra OLED ekranas, integruotas į sukamą reguliarių. MIJIA firminėje mobiliojoje programėlėje savininkas ras el. knygą su 50 išsamių receptų. Jei norite, galite nustatyti savo patiekalų režimus, kurie nėra paminėti pilnoje receptų knygoje.

Naujienos kaina Kinijoje sieks maždaug 60 JAV dolerių, tačiau „Xiaomi“, bent jau kol kas, nepateikia jokios informacijos apie šio įrenginio pasirodymą kituose regionuose.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas