„Pigu.lt“ reaguoja į situaciją: mažina medicinos prekių kainas ir siūlo prisijungti prie komandos

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-03-17
0 Pasidalinimai
31 Peržiūros

Visoje šalyse paskelbus karantiną, internetinės prekybos bendrovė „Pigu“ nuo šio pirmadienio reikšmingai mažina kainas tokioms prekėms kaip dezinfekcinis skystis ar medicininės kaukės. Daliai žmonių dėl susiklosčiusios situacijos netekus pastovių pajamų, „Pigu“ kviečia juos prisijungti prie komandos ir siūlo laikino darbo galimybę, užtikrinant saugų prekių judėjimą.  

„Koronaviruso grėsmė yra galimybė mums visiems susitelkti ir prisidėti tuo, ką sugebame geriausiai. Pastarosiomis savaitėmis dėjome visas pastangas, kad savo klientams užtikrintume galimybę įsigyti reikalingas apsaugines priemones. Be abejo, matėme, kaip smarkiai išaugus paklausai, padidėjo šių prekių kainos – kai kuriais atvejais dešimtimis kartų. Todėl priėmėme sprendimą kainas sumažinti tiek, kiek galime. Tuo pačiu ir toliau pildome atsargas, ieškome alternatyvų, dirbame su tiekėjais, skatiname juos pasekti mūsų pavyzdžiu ir nesinaudoti šia kritine situacija“, – sako Dainius Liulys, „Pigu“ generalinis direktorius.

Pasak jo, nuo pirmadienio ryto parduotuvėje „Pigu.lt“ sumažintos rankų dezinfekcinio skysčio, medicininių kaukių, apsauginių priemonių rankoms ir kitų higieninių prekių kainos.

Kviečia prisijungti prie komandos

Bendrovė taip pat kviečia tuos, kurie dėl karantino prarado pajamas, laikinai prisijungti prie „Pigu“ komandos dirbant tiek prekių atsiėmimo vietose, tiek sandėliuose.

„Suprantame, kad tikrai daug žmonių šiuo metu atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje, nes, pavyzdžiui, dirbo su individualios veiklos liudijimu ir dabar neapibrėžtam laikui neteko pajamų. Nors paprastai išaugusiam poreikiui pasitelkiame vidinius resursus, šįkart nutarėme elgtis kitaip ir suteikti galimybę dirbti žmonėms, kuriems jos tikrai reikia“, – teigia D. Liulys.

Šiuo metu „Pigu“ planuoja priimti papildomas kelias dešimtis darbuotojų. Vėliau, priklausomai nuo situacijos, jų gali prireikti ir daugiau.

Jau praėjusią savaitę „Pigu“ ėmėsi saugumo priemonių įmonės viduje: biuro darbuotojai dirba iš namų nuotoliniu režimu, darbas sandėlyje organizuojamas atskiromis, viena su kita kontakto neturinčiomis pamainomis.

Bekontaktė prekyba

Karantino laikotarpiu „Pigu“ taip pat atsisako atsiskaitymo grynaisiais pinigais, o skatindama bekontaktį prekių atsiėmimą, paskelbė užsakymų nuo 20 eurų nemokamą pristatymą į savitarnos terminalus. Fizinės „Pigu.lt“ parduotuvės tapo užsakymų atidavimo punktais, kur galima atsiimti internetu užsakytas prekes, tačiau prekyba čia nevyksta.

„Suprantame gyventojų susirūpinimą dėl savo sveikatos, todėl vadovaudamiesi rekomendacijomis kiek įmanoma vengti tiesioginio kontakto su kitais žmonėmis, ribosime klientų kiekį patalpose atsiimant internetu užsakytas prekes, atsisakome mokėjimo grynaisiais pinigais. Taip pat ieškome nestandartinių sprendimų, kad pateisintume klientų lūkesčius, tad planuojame ir atskirų mobiliųjų atsiėmimo punktų įrengimą, kad klientai galėtų tiesiog privažiuoti su mašina“, – sako D. Liulys.

Bendrovė nuolat stebi ir vertina besikeičiančią situaciją ne tik Lietuvoje, kur veikia „Pigu.lt“, bet ir Latvijoje bei Estijoje, kur taip pat valdo e. parduotuves. Visose šalyse klientams šiuo metu užtikrinamas prekių judėjimas ir užsakymų vykdymas.

Pasirūpina ir higiena, ir laisvalaikiu

Pardavimų duomenys rodo, kad ruošdamiesi karantinui, pirkėjai daugiausia pasirūpino higienos ir kosmetikos prekėmis. Taip pat žmonėms labai aktualios prekės namams, vaikams, gyvūnams, taip pat – susijusios su kokybišku laisvalaikio praleidimu.  

„Ateinančios savaitės, tikėtina, nebus lengvos, tačiau darysime viską, kad saugiai ir patikimai padėtume žmonėms pasirūpinti jiems reikalingomis prekėmis, o būtiniausioms priemonėms išlaikysime maksimaliai žemas kainas“, – sako D. Liulys.


Parašyti komentarą