„Sony“ pristato naują belaidį produktą: vienos geriausiai triukšmą slopinančių ausinių

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-07
„Sony“ pristato naują belaidį produktą: vienos geriausiai triukšmą slopinančių ausinių
0 Pasidalinimai
210 Peržiūros

„Sony“ pristato ketvirtos kartos ant ausų dėvimas belaides ausines „WH-1000XM4“ su triukšmo slopinimo technologija. Pripažinimą pelniusios „1000X“ serijos naujosios ausinės yra perėmusios technologiją iš didelio populiarumo sulaukusio „WH-1000XM3“ modelio. Jos taip pat aprūpintos naujomis išmanaus valdymo funkcijomis, kurios leidžia patogiau kontroliuoti garsą ir užtikrina geresnį išorės garsų slopinimą automatiškai prisitaikydamos prie aplinkos.

Ausinėse „WH-1000XM4“ naudojama technologija „Dual Noise Sensor“, kuri per du mikrofonus kiekviename ausinių kaušelyje fiksuoja aplinkos triukšmą ir duomenis persiunčia į garso signalus apdorojantį procesorių „HD Noise Cancelling Processor QN1“. Toliau lustinė sistema „Bluetooth Audio SoC“ atlieka muzikos ir triukšmo lygio korekcijas daugiau kaip 700 kartų per sekundę dažniu. Procesorius „HD Noise Cancelling Processor QN1“ naudoją naują algoritmą ir pašalinį triukšmą nuslopina realiuoju laiku.

Naudojant „Sony“ ausinių luste integruotą dirbtinį intelektą, „DSEE Extreme“ pagerinama garso atkūrimo kokybė, kuri prarandama suglaudintuose skaitmeniniuose failuose, kas leidžia mėgautis kur kas turtingesniu muzikos skambesiu. „Sony“ kartu su Tokijuje esančia „Sony Music Studios“ sukurtas dirbtinis intelektas realiuoju laiku analizuoja garso takelį bei atpažįsta instrumentus, muzikos stilių ir kitus specifinius atitinkamo kūrinio elementus. Pagal tai atkuriamas platus įvairių garso dažnių spektras, kuris buvo prarastas suglaudinus failus. 

Naujosios „Sony“ ausinės „WH-1000XM4“, naudojamos kartu su atitinkamomis muzikos prenumeratos programėlėmis „Android“ ar „iPhone“ telefonuose, turi „360 Reality Audio“ funkciją, kuri padeda sukurti virtualią akustinę erdvę ir dar geriau perteikti tikrovišką muzikos skambesį.

Ausinės „WH-1000XM4“ aprūpintos išmaniu garso valdymo funkcionalumu „Adaptive Sound Control“, kuris per tam tikrą laiką „įsimena“ vietas, kuriose lankosi ausinių naudotojas, ir parenka optimalius garso nustatymus biuro, sporto salės, kavinės ar kitokiai aplinkai. Pavyzdžiui, keliaujant transportu slopinamas jo keliamas triukšmas, tuo metu einant gatve dėl saugumo sustiprinami aplinkos garsai. Dažniausiai lankomas vietas ir su jomis susijusius nustatymus galima parinkti per „Sony | Headphones Connect App“ programėlę.

Patogiau ausines naudoti įvairiose situacijose leidžia „Speak-to-Chat“ ir „Quick Attention“ funkcijomis. Pirmoji funkcija automatiškai atpažįsta naudotojo balsą ir, užfiksavusi jį, 30-iai sekundžių sustabdo muziką ir įjungia aplinkos mikrofoną. Antroji funkcija pridėjus ranką prie dešinės ausinių pusės akimirksniu sumažina garsą ir ima jautriau fiksuoti aplinkos garsus. Aplinkos garsus ir naudotojo balsą fiksuoja iš viso penki mikrofonai, kuriuos valdo „Precise Voice Pickup“ technologija, padedanti tiksliai išskirti balsą tarp kitų garsų.

Be to, nuo šiol „WH-1000XM4“ ausinės nustato, kada jos yra nuimamos ir automatiškai išjungia per jas leidžiamą muziką taip taupant baterijos energiją. Ji paleidžiama, kai naudotojas ausines vėl užsideda.

„WH-1000XM4“ ausinių dizainas apima stilingą išvaizdą, išskirtinį patogumą ir itin lengvą konstrukciją. Kuriant ausines buvo orientuojamasi į dažnai keliaujančiuosius, todėl parinktos itin minkštos medžiagos pagalvėlės patogiai priglunda prie ausų ir geriau paskirsto spaudimą, kuris neišvargina dėvint jas ilgesnį laiką.

Šios „Sony“ ausinės vienu metu gali būti prijungtos prie dviejų „Bluetooth“ įrenginių, nuo vieno prie kito įrenginio jas galima akimirksniu perjungti vienu spustelėjimu. Ausinių baterijos darbo laikas siekia iki 30 valandų, o vos per 10 minučių jas galima įkrauti 5 valandoms muzikos klausymosi. Ausinės taip pat palaiko „Google Fast Pair“ funkciją, taip pasitelkus telefoną galima jas lengviau surasti.

Naujosios „Sony“ ausinės „WH-1000XM4“ prekyboje pasirodys vasaros pabaigoje, jų kaina sieks apie 380 eurų. 


Parašyti komentarą