„Sony“ pristato mažiausią sisteminį fotoaparatą pasaulyje – naująjį „Alpha 7C”: sužinokite kainą Lietuvoje

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-09-15
„Sony“ pristato mažiausią sisteminį fotoaparatą pasaulyje – naująjį „Alpha 7C”: sužinokite kainą Lietuvoje
0 Pasidalinimai
719 Peržiūros

„Sony“ pristato mažiausią pasaulyje viso kadro sisteminį fotoaparatą „Alpha 7C“ (ILCE-7C) su universaliomis kokybiškos fotografijos ir 4K filmavimo galimybėmis. Kartu su šiuo fotoaparatu „Sony“ pristato ir kompaktišką objektyvą su priartinimu „FE 28-60mm F4-5.6“ (SEL2860) bei blykstę „HVL-F28RM“.

„Sony Alpha 7C“ atitiks įvairių fotografijos žanrų poreikius

Naujasis „Alpha 7C“ turi 35mm viso kadro dydžio 24,2 mln. taškų raiškos atvirkštinio apšvietimo vaizdo jutiklį „Exmor R CMOS“ ir vaizdo apdorojimo procesorių „BIONZ X“. Ši kombinacija išsiskiria dideliu jautrumu šviesai, įspūdinga vaizdo raiška, 15 žingsnių dinaminiu diapazonu ir sparčiu vaizdo duomenų apdorojimu. Šis fotoaparatas tinka gamtos, portretinei, sporto ar gatvės fotografijai bei įvairioms kitoms situacijoms.

Naujojo „Sony“ fotoaparato korpuso matmenys sudaro 124 mm x 71,1 mm x 59,7 mm, jo svoris siekia vos 509 gramus. Nepaisant itin kompaktiško korpuso, į jį integruota stabilizavimo sistema leidžia išgauti kokybiškas nuotraukas fotografuojant be stovo. 

Didelė vaizdo raiška ir mažas vaizdinio triukšmo lygis leidžia gauti nepriekaištingos kokybės nuotraukas fotografuojant pasirinkus bet kokią jautrumo šviesai reikšmę. Standartinis ISO reikšmių diapazonas siekia iki 51 200, jį galima išplėsti iki 204 800 fotografuojant silpno apšvietimo sąlygose. Fotoaparatas palaiko 16 bitų vaizdo signalo apdorojimą ir 14 bitų RAW formatą.

Pasitelkdamas dirbtinio intelekto tchnologijos pranašumus, „Alpha 7C“ siūlo realiojo laiko autofokusavimo funkciją „Real-time Tracking“, kuri padeda išlaikyti fokusą iki pusės nuspaudus užrakto mygtuką. Autofokusavimo ir objekto sekimo funkcijas galima priskirti vienam pasirinktam mygtukui ir aktyvuoti vienu AF-ON mygtuko spustelėjimu. Be to, objekto sekimą galima aktyvuoti ir palietus norimą objektą fotoaparato LCD ekranėlyje.

„Alpha 7C“ turi fokusavimo pagal akis „Real-time Eye AF“ funkciją, kuri veikia ir su žmonėmis, ir su gyvūnais. Naudojant „Real-time Tracking“ funkciją su įjungtu „Face/Eye Priority“, fotoaparatas itin tiksliai atpažįsta ir išlaiko fokusą ant pasirinkto žmogaus veido. Apskritai, greitą, tikslią ir patikimą autofokusavimo veikseną bet kokiose sąlygose lemia 693 taškų fazinio autofokusavimo sistema, dengianti 93 proc. kadro ploto, kurią papildo 425 kontrastinio fokusavimo taškai.

„Alpha 7C“ taip pat palaiko filmavimą 4K raiška, HDR ir „S-Log/S-Gamut“ profilius, „Slow & Quick” judesio režimą, vaizdo įrašymą iki 120 kadrų per sekundę sparta „Full HD“ formatu bei kitas pažangias filmavimo funkcijas.

Naujasis „Sony“ fotoaparatas turi lietimais valdomą 3 colių įstrižainės LCD ekranėlį ir elektroninį vaizdo ieškiklį „XGA OLED Tru-Finder EVF“. Fotoaparatas yra atsparus drėgmei ir dulkėms, jis palaiko „Wi-Fi“ ryšį, per kurį nuotraukas galima perkelti į susietą išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, turi „USB Type-C“ jungtį, per kurią galima perduoti duomenis iki 5 Gbps sparta.

Fotoaparate naudojama baterija „NP-FZ100“ su vienu įkrovimu leidžia padaryti iki 740 kadrų, kai naudojamas LCD ekranėlis, arba 680 kadrų, kai naudojamas elektroninis vaizdo ieškiklis.

Objektyvas „FE 28-60mm F4-5.6“

Kompaktiškasis „FE 28-60mm F4-5.6“ yra mažiausias ir lengviausias objektyvas pasaulyje su standartiniu priartinimu. Objektyvo svoris siekia 167 gramus, ilgis – 45 mm, o skersmuo – 66,6 mm, jis išsiskiria kompaktiška konstrukcija. Objektyvą sudaro 3 asferiniai elementai, kurie leidžia išvengti vaizdo iškraipymų per visą priartinimo diapazoną, ir užtikrina maksimalią vaizdo raišką per visą kadro plotą. Minimalus fokusavo atstumas pasirinkus platų kampą siekia 30 cm, o naudojant priartinimą – 45 cm. 

Naudojant jį kartu su „Alpha 7C“, gaunamas mažiausias ir lengviausias viso kadro dydžio sisteminis fotoaparatas, kurį galima naudoti įvairiose aplinkybėse ir fiksuoti platų turinio spektrą.

Blykstė „HVL-F28RM“

Kompaktiško dydžio blykstė „HVL-F28RM“ yra sukurta naudoti kartu su sisteminiais „Sony“ fotoaparatais, ji geba patenkinti tiek pažengusių mėgėjų, tiek profesionalų poreikius. Blykstės galia yra 28 m, ji palaiko nuolatinį fotografavimą, nuotolinį valdymą ir gali būti naudojama kartu su kitomis blykstėmis. Ji taip pat pritaikyta veikti su „Sony“ fotoaparatų veido atpažinimo funkcijomis. Todėl kai yra fotografuojamas žmogus, sistema įvertina foninį apšvietimą bei automatiškai pakoreguoja baltos šviesos balansą, kad būtų išgautas natūralus veido apšvietimas. Blykstė turi apšvietimo lygio, susiejimo, testavimo ir užrakto mygtukus, ji gali būti pasukta 0, 20, 40, 60, 80 ir 120 laipsnių kampu. Ji taip pat gali būti naudojama kaip siųstuvas ir valdyti iki 15 kitų blyksčių, sugrupuotų į 5 grupes.

Kaina ir pasirodymas rinkoje

Naujasis „Sony“ sisteminis fotoaparatas „Alpha 7C“ rinkoje pasirodys 2020 m. spalio mėnesį, jis kainuos apie 2,1 tūkst. eurų. Fotoaparatas kartu su „FE 28-60mm F4-5.6“ objektyvu kainuos apie 2,4 tūkst. eurų, šį rinkinį bus galima įsigyti spalio mėnesio pabaigoje.

Objektyvo „FE 28-60mm F4-5.6“ kaina sieks 500 eurų, jį atskirai bus galima įsigyti nuo 2021 m. sausio.

Blykstė „HVL-F28RM“ rinkoje pasirodys ateinančią žiemą, jos kaina turėtų siekti apie 280 eurų.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Meizu“ ruošia pristatyti pirmąjį savo įrenginį šiemet – „mBlue S6“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Hisense“ pristatys naują itin atsparų išmanųjį telefoną – „Hisense P9“ Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo