Fimuokite ir fotografuokite telefonu kaip profesionalas: šis nebrangus priedas iš Vokietijos pakeis viską

Pastaruoju metu kamera tapo pagrindiniu išmaniųjų telefonų objektu. Gamintojai nuo jos pradeda naujų modelių pristatymus, o objektyvų prietaisų nugarėlėse netrukus bus daugiau negu pirštų ant rankos. Kita vertus, dėl to nereikėtų stebėtis - daugelis žmonių neįsivaizduoja, kaip išvažiavę į kelionę ar apsilankę kokioje šventėje tuo nepasidalintų su draugais, o noras, kad šių įspūdžių kokybė būtų maksimaliai gera, vienija mus visus. Dėl šios priežasties savo skaitytojams norime pasiūlyti nebrangų priedą, kuris fotografiją ir filmavmą išmaniuoju telefonu pakels į kitą lygį.

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą H615F9BA09512000 Vakruose puikiai žinomos ir mėgstamos firmos „Zhiyun Smooth XS” stabilizatorių galite įsigyti vos už 46,58 euro. Į šią kainą taip pat įskaičiuotas greitas ir visų įmanomų mokesčių išvengiantis pristatymas iš Vokietijos.

Daugiau apie „Zhiyun Smooth XS”

„Zhiyun Smooth XS” iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip prabangi asmenukių lazda. Storas kokybiškas kotelis, padengtas guma, patogus laikiklis ir patikimas jūsų telefonui bei šviesi spalva lengvai galėtų suklaidinti daugelį. Galų gale, šis produktas iš esmės gali tarnauti ir kaip tikrų tikriausia teleskopinė selfie lazda, išsitiesianti iki 260 milimetrų.

Gamintojas kaip vieną didžiausių tokio dizaino privalumų įvairdija portabilumą - telefono laikiklis vienu rankos judesiu nulenkiamas, tad ši lazdelė tampa levai įkurdinama bet kuriame kelioniniame krepšyje ar rankinėje.

Vis dėlto ant kotelio esantys mygtukai išduoda, kad tai kur kas daugiau nei primityvus pagaliukas portretams. „Zhiyun Smooth XS” turi vaizdo stabilizavimo funkciją. Jutikliai nustato jūsų rankos judesius ir pagal tai priešinga kryptimi pakreipia prifiksuotą telefoną. Kaip galima nuspėti, dėl to vaizdo įrašai net einant, bėgant ar plaukiant atrodo tarsi filmuoti profesionalaus Holivudo operatoriaus - jokio drebėjimo ar nesufokusuoto vaizdo.

Maža to, „Zhiyun Smooth XS” motoriukai leidžia telefoną pakreipti nė kiek nepajudinus rankus - sujungus išmanųjį su stabiliztorių per „Blueetooht”, tam naudojama arba ant kotelio esanti svirtis, arba „Zhiyun” telefono kameros aplikacija. Joje galima nustatyti norimą filmuoti objektą ir stabilizatorius išmanųjį sukios taip, kad tas žmogus, daiktas ar gyvūnas nuolat būtų kadre.

Iš paprastų, bet praktiškų, dalykų galima paminėti vienu mygtuko paspaudimu pakeičiamą telefono orientaciją - iš vertikalios į horizontalią ar atvirkščiai.

„Zhiyun” labai akcentuoja, jog šis aksesuaras nėra tiesiog stabilizatorius, reikalingas siauram entuziastų ratui, o universalus įrankis kiekvienam, nors kiek mėgstančiam fotografuoti ar filmuoti. Išsilankstančios kojelės leidžia „Zhiyun Smooth XS” panaudoti kaip trikojį, kuris pravers norint užfiksuoti filmuose dažnai naudojamą „timelapse” klipą arba nufilmuoti, kaip gaminate maistą - programėlėje netgi yra rankos gestų atpažinimas, leidžiantis valdyti filmavimą, kad nereikėtų nešvariomis rankomis išterlioti išmaniojo.

Kelionėje užfiksavote asmenukę, bet sumanėte pafilmuoti pasivaikščiojimą po nuostabiai gražų senovinį miestą? O gal tiesiog sugalvojote kurti video tinklaraštį? Naudojant stabilizatorių užfiksuota profesionalios kokybės vaizdo medžiagą patogiai sumontuosite nepalikę „Zhiyun” aplikacijos, iš kurios įrašu galėsite pora paspaudimų pasidalinti socialiniuose tinkluose.

Nenuvils ir „Zhiyun Smooth XS” baterija - jos pakaks net 5,5h nepertraukiamam filmavimui, o įkrauti stabilizatorių galėsite įprastu USB-C laidu. Žodžiu, problemų tikrai nekils.

Viską pasvėrus, „Zhiyun Smooth XS” turėtų atsidurti kone kiekvieno kelioniniame krepšyje. Jis už nedidelę sumą leis daug kokybiškiau užfiksuoti geriausias jūsų gyvenimo akimirkas ir suteiks naujų bei kur kas kūrybiškesnių būdų išnaudoti puikią jūsų išmaniojo telefono kamerą.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą H615F9BA09512000 Vakruose puikiai žinomos ir mėgstamos firmos „Zhiyun Smooth XS” stabilizatorių galite įsigyti vos už 46,58 euro. Į šią kainą taip pat įskaičiuotas greitas ir visų įmanomų mokesčių išvengiantis pristatymas iš Vokietijos.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas