Geriausias telefono pasiūlymas: „Redmi Note 8” su 128GB ir puikiais parametrais kainuoja vos €131

„Xiaomi” 2019 pirmoje pusėje vidutinės ir biudžetinės klasės „Redmi” išmaniųjų seriją pavertė atskira dukterine kompanija. Pirmasis skyrybų blynas buvo tiesiog bomba – „Redmi Note 7”, pasižymėjęs prabangiu dizainu, geromis specifikacijomis, 48MP pagrindine kamera ir žadą atminačio mažumo kaina, tapo vienu geriausiai parduodamų telefonų ne tik Azijoje ar Europoje, bet ir mūsų šalyje.

Šiandien mūsų skaitytojams jau norėtume pasiūlyti septintuko įpėdinį „Redmi Note 8”, kurį šiuo metu galite įsigyti už sunkiai suvokiamo mažumo kainą.

Šiuo metu paspaudę šią nuorodą, pasirinkę HK sandėlį ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą BG10RN8, tarptautinei rinkai skirtą „Redmi Note 8” su 128GB vidinės atminties galite įsigyti vos už 131 eurą. Geriausia dalis ta, jog į kainą įskaičiuotas ir greitas bei mokesčių išvengiantis pristatymas. Tiesa, norint mokėti mūsų nurodytą kainą, paskutiniame lange nuimkite varneles nuo „Broken Screen Service” ir „Shipping Insurance” - šios paslaugos visiškai nereikalingos.

Daugiau informacijos apie „Redmi Note 8”

„Redmi Note 8” būtų galima apibūdinti kaip šiek tiek patobulintą „Redmi Note7”. Kitaip tariant, jei planavote, bet dėl kažkokių priežasčių neįsigijote septintu numeriu pažymėto modelio, aštuntukas jums turėtų tik dar labiau patikti.

Kaip ir pirmtakas, naujasis modelis pasižymi stikliniu dizainu. Tiek priekį, tiek nugarėlę dengia tas pats įbrėžimams atsparus „Gorilla Glass 5”. Stiklus tarpusavyje laiko plastikinis rėmelis. Sakysite, plastikas ir prabanga nein viename sakinyje, tačiau ši meždiaga labai stipriai padidina įrenginio atsparumą dėl geriau nei metalo sugeriamų smūgių. Be to, taip sumažėja bendras korpuso svoris ir neslopinamas ryšys. Taip pat šįkart gamintojas pasiūlė naujų spalvų, iš kurių geriausiai, mano nuomone, atrodo mėlyna ir naujoji balta.

Ekrano srityje revoliucijos neįvyko ir vartotojams siūlomas tas pats labai gerai baltą spalvą atkuriantis ir akių nevarginantis (sertifikuotas „TUV Rheinland”) 6,3 colio įstrižainės FHD+ ekranas. „Redmi Note 8” išlaikė lašo formos išpjovą, tačiau rėmeliai aplink ekraną šiek tiek sumažėjo. Džiugu, jog „Redmi” nesugalvojo įtaisyti šiuo metu madingo, bet lėto ir netikslaus pirštų antspaudų jutiklio po ekranu – jis liko nugarėlėje.

Vienas didžiausių pasikeitimų slypi telefono viduje. Morališkai atgyvenusį, beveik 3 metų senumo „Snapdragon 660” procesorių pakeitė atnaujintas „Snapdragon 665”. Dėl efektyvesnės 11nm gamybos technologijos naujesnis lustas naudos kur kas mažiau elektros energijos, be to, kartu su juo įmontuota naujesnė „Adreno 610” plokštė leis be sutrikimų žaisti naujausius žaidimus. Fotografijos mėgėjams turėtų patikti ir naujoji „Hexagon 686” skaitmeninio signalo apdorojimo mikroschema – tai turėtų pastebimai pagerinti nuotraukų kokybę.

Kad jau prakalbome apie kameras, ši sritis buvo tai, į ką labiausiai koncentravosi „Redmi”. Vietoje pirmtako 48MP pagrindinės kameros ir 5MP gylio sensoriaus dueto, šiemet pirkėjams siūlomos net 4 akys. Pagrindinio sensoriaus raiška išliko ta pati, tačiau jam papildomai talkina flagmanuose išpopuliarėjęs 8MP itin plataus kampo jutiklis, 2MP gylio sensorius, skirtas sulieto fono fotografijai bei ganėtinai unikali 2MP macro kamera. Pastaroji turėtų patikti tiems, kas svajojo savo socialinio tinklo paskyrą papuošti įspūdinga vabalo, rasos lašo ar kokios gėlės fotografija. Nepamiršti ir asmenukių fanai. Jiems skirta net 13MP priekinė kamera.

Kuo dar „Redmi Note 8” galėtų patraukti būsimų pirkėjų dėmesį, galėtų būti 3,5mm ausinių jungtis, kurią turintys išmanieji netrukus bus įtraukti į Raudonąją knygą. „Redmi” nenužudė ir tokių funkcijų kaip FM radijo imtuvas, išorinių atminties kortelių palaikymas, galimybė valdyti IR bangomis baldyti įvairius prietaisus.

Tačiau nevalia pamiršti to, kas „Redmi” telefonus garsina nuo pat pirmojo modelio – puiki baterija. „Redmi Note 8” kinai pasirinko aprūpinti ta pačia 4000mAh talpos cele, bet dėl kur kas efektyvesnio procesoriaus ir taupesnės programinės įrangos telefonas turėtų be įkrovimo tverti dar ilgiau. Kai kurie vartotojai netgi praneša apie neįtikėtinus baterijos tarnavimo rezultatus – daugiau negu 2 dienas vidutinio naudojimo. Visgi net ir prireikus papildyti baterijos atsargas, nereikės su išmaniuoju atsisveikinti ilgam laikui. Dėka 18W galios greitojo įkrovimo akumuliatorius įsikraus per kiek daugiau nei 1h 30min.

Apibendrindamas norėčiau pasakyti, jog turint galvoje „Redmi Notre 8” randamą galingesnį procesorių, ilgesnį baterijos tarnavimą ir naują 4 kamerų rinkinį, senojo „Redmi Note 7” pirkimas šiandien atrodo kaip ganėtinai neracionalus žingsnis. Taigi, jeigu už mažesnę sumą nei įprastai norite įsigyti šiuo metu bene geriausią kainos/kokybės santykį rinkoje turintį telefoną, šio pasiūlymo praleisti tikrai neturėtumėte.

Kaip jau minėjome, šiuo metu paspaudę šią nuorodą, pasirinkę HK sandėlį ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą BG10RN8, tarptautinei rinkai skirtą „Redmi Note 8” su 128GB vidinės atminties galite įsigyti vos už 131 eurą. Geriausia dalis ta, jog į kainą įskaičiuotas ir greitas bei mokesčių išvengiantis pristatymas. Tiesa, norint mokėti mūsų nurodytą kainą, paskutiniame lange nuimkite varneles nuo „Broken Screen Service” ir „Shipping Insurance” - šios paslaugos visiškai nereikalingos.


Martynas

Suvedus nuolaidos kodą,kaina tampa 155eur su nuimtomis varnelėmis.
Kaip žemesnę kainą?

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas