Internautai šluoja šiuos telefonų priedus iš prekybos vietų: išorinės baterijos, laidai ir kiti telefonų priedai dabar parduodami už juokingą kainą

Partnerio turinys

2023-03-21, 14:30

1 komentaras

Šiais laikais internete gali rasti pačių įvairiausių dalykų. Daugelis mūsų internetu perką ne tik maisto produktus, bet ir elektroniką. Niekam ne paslaptis, jog kiniškos parduotuvės dažnai siūlo žemesnę kainą nei Lietuvos pardavėjai, o dėl šios priežasties itin populiari yra „Aliexpress“ platforma.

Prasidėjo MEGA „Aliexpress“ išpardavimai – visą svarbiausią informaciją rasite paspaudę čia.
Internautai šluoja šiuos telefonų priedus iš prekybos vietų: išorinės baterijos, laidai ir kiti telefonų priedai dabar parduodami už juokingą kainą

Vakar „Aliexpress“ platformoje prasideda bene didžiausi šių metų išpardavimai, kurie skirti paminėti 13 internetinės prekybos vietos gimtadienį. O tai – puiki proga įsigyti norimus produktus už specialią kainą bei sutaupyti papildomai. Visą savaitę, iki kovo 26 dienos, „Aliexpress“ vyks įvairūs išpardavimai.

Mes jau rašėme apie išmaniuosius telefonus, kuriuos dabar galima įsigyti už itin žemą kainą, o šį tekstą rasite paspaudę čia. Dabar norime rekomenduoti keletą priedų, kurie palengvins jūsų naudojimąsi išmaniuoju, o galbūt rasite geresnę alternatyvą dabar turimam priedui.

QOOVI išorinė baterija su 20 000 mAh talpa

„Baseus“ išmaniojo telefono automobilinis laikiklis

„Baseus“ PD 65W išorinė baterija su 30 000 mAh talpa

65W greitojo įkrovimo blokelis

Mini trikojis išmaniojo telefono laikiklis

Labiausiai rekomenduotumėme atkreipti dėmesį į mūsų siūlomas išorines baterijas. Internete galima rasti pačių įvairiausių išorinių baterijų, tačiau šiandien mes turime jums geriausius pasiūlymus, kurie išsiskirs ne tik žema kaina, bet ir itin greitu įkrovimu. Žinoma, ir abiejų variantų talpa yra didžiulė ir leis įrenginį įkrauti ne vieną ir net ne du kartus.

Išsirinkę „Baseus“ išorinę bateriją – tikrai neprašaus. Visų pirma, „Baseus“ sukurta išorinė baterija yra neįtikėtinos kokybės. Šis produktas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kas garantuoją patvarumą. Įrenginio dizainas – ganėtinai minimalistinis, tačiau turėtų patikti daugeliui. „Baseus PD“ turi nedidelį ekraniuką, kur rodoma kiek baterijos talpos dar yra likę, todėl bus ganėtinai paprasta žinoti ar jau artėja laikas ją įkrauti.

Verta pabrėžti ir tai, jog išorinės baterijos USB-C išvestis siekia 65W galios. Tačiau kai prie „Baseus“ produkto yra prijungta daugybė įrenginių, maksimali šio prievado galia siekia 45W. Kaip bebūtų, tai nekeičia fakto, kad naudojant „Quick Charge“ protokolą vienu metu galima įkrauti du įrenginius. USB prievade intensyvumas yra 5A, todėl gauname 30 W galią, kurios lengvai užteks garsiausių prekinių ženklų telefonų įkrovimui.

Visus geriausius „Aliexpress“ išpardavimų pasiūlymus rasite paspaudę čia, o žemiau pateikiamos nuolaidos kodus, kurie leis sutaupyti perkant kitas prekes iš šios platformos:

Kaip jau minėjome, geriausius telefonų pasiūlymus galite rasti paspaudę čia.

1 komentarų

Juokinat

Jūs gal pirma rimtai pasitikrinkit ar konkrečiai tą prekę pažymėjus, kaina tokia, kokią rodo pradinę. Pvz powerbank 30 000mah....

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas