Nepraleiskite progos įsigyti „Xiaomi“ telefoną: du itin populiarūs įrenginiai parduodami už itin žemą kainą, įsigykite jau dabar!

Nepraleiskite progos įsigyti „Xiaomi“ telefoną: du itin populiarūs įrenginiai parduodami už itin žemą kainą, įsigykite jau dabar!

Nors iki „Black Friday“ pradžios dar liko keletas dienų, tačiau gerų pasiūlymų jau galima rasti ir dabar. Šiandien turime dar vieną pasiūlymą Jums, ypatingai jeigu norite įsigyti naują išmanųjį telefoną. Turite 200 eurų biudžetą – ne problema, nes abu įrenginiai šiuo metu kainuoja net mažiau nei tai.

Internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ prasideda didieji šių metų išpardavimai ir dabar puiki proga atsinaujinti savo išmanųjį telefoną. Nenorintiems išleisti daug – rekomenduojame atkreipti dėmesį į „Poco X3“ pasiūlymą, o šį telefoną šiuo metu galima įsigyti vos už 173,40 euro. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu - spauskite čia.

Jeigu norite daugiau atminties ar „Poco“ Jums nepatinka dėl kitų priežasčių – griebkite „Redmi Note 9 Pro“, kurio kaina siekia vos 191,24 euro. Šį pasiūlymą rasite paspaudę čia. Tiesa, rekomenduojame atsiskaityti pasinaudojant „PayPal“ mokėjimų sistema ir taip gausite žemiausią įmanomą kainą, kurią ir pateikėme šiame tekste.

Poco X3

Naujasis „Poco“ išmanusis telefonas pasižymi 6,67 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška ir 120Hz atnaujinimo dažniu, garantuojančiu itin sklandžias animacijas ir bet kokį vaizdo slinkimą ekrane. 20 MP raiškos f/2.2 asmenukių kamera paslėpta nedideliame apskritime, viršutinėje ekrano dalyje per vidurį, todėl nekris į akis ir leis mėgautis filmais ar kitu turiniu.

Šis vidutinės klasės įrenginys veiks su „Qualcomm Snapdragon 732G“ procesoriumi, kuris buvo pristatytas visai neseniai. Verta paminėti ir tai, jog ši „Poco“ naujiena tapo pirmuoju telefonu, kuriame bus naudojamas šis lustas. „Qualcomm“ laiko jį galingiausiu „Snapdragon 700“ serijos gaminiu su 4G palaikymu. Pirkėjai naująjį „Poco X3 NFC“ galės įsigyti su 6 GB operatyviosios (RAM) bei pasirinktinai 64 GB arba 128 GB vidinės talpos

Išmaniojo telefono ištvermę garantuoja monstriška 5160 mAh talpos baterija, kurios daugeliui vartotojų pakaks net ne dviem, o trims naudojimo dienoms. Taip pat palaikomas 33W greitasis įkrovimas ir nors dažnai gamintojai mėgsta į tokio pigaus įrenginio komplektaciją įdėti mažiau pajėgius įkrovimo blokelius, tačiau „Poco“ šį telefoną komplektuoja jau su 33W krovikliu. Verta paminėti ir tai, jog „X3 NFC“ modelis turi ir ausinių lizdą, palaiko atminties korteles bei yra apsaugotas „Gorilla Glass 5“ apsauginiu stiklu.

Redmi Note 9 Pro

Vienas geriausių vidutinės klasės išmaniųjų telefonų pasižymi 6,67 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška, o viršutinėje jo dalyje – nedidelis asmenukių kameros apskritimas, kur įmontuotas 16 MP raiškos vaizdo jutiklis. „Redmi Note 9 Pro“ veikia su „Qualcomm Snapdragon 720G“ procesoriumi, o taip pat turi 6 GB operatyviosios (RAM) ir 128 GB vidinės atminties.

Nors tai vidutinės klasės įrenginys, tačiau „Xiaomi“ nusprendė nugarėlėje įmontuoti net keturias kameras. Pagrindinė jų pasižymi 64 MP raiškos vaizdo jutikliu, o greta jos – 8 MP plataus kampo, 5 MP makro bei 2 MP raiškos gylio sensorius. Verta paminėti ir tai, jog „Note 9 Pro“ palaiko ir 4K filmavimo galimybę. Šio išmaniojo veikimu rūpinasi 5020 mAh talpos baterija su 30W greituoju įkrovimu.

„Xiaomi Redmi Note 9 Pro“ yra puiki opcija tiems, kurie ieško nebrangaus išmaniojo telefono. Šis produktas turi iš esmės viską ko gali prireikti – pakankamai kokybiškas kameras, pasižymi sklandžiu veikimu, o taip pat turi ir įspūdingai tarnaujančią bateriją, kurios pakaks mažų mažiausiai vienai dienai.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas