Pigiau tikrai nerasite: žema kaina išsiskiriantis „Poco M3“ dabar parduodamas pigiau nei „Aliexpress“, nepraleiskite progos!

Prekinis ženklas „Poco“ išgarsėjo prieš pora metų, kuomet pasirodė pirmasis, dabar jau nepriklausomos, kompanijos išmanusis telefonas „Poco F1“. Šiemet bendrovė atsiskyrė nuo „Xiaomi“ ir pademonstravo jau ne vieną puikų produktą, o naujausia sensacija buvo pademonstruota vos prieš savaitę.

„Poco“ atstovai pasaulinei rinkai pristatė naująjį „Poco M3“, kuris akį patraukia ne tik dizaino sprendimais, tačiau ir itin žema kaina. Dabar internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ šią naujieną galima įsigyti už žemiausią kainą internete. „Poco M3“ su 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties parduodamas už 116,63 euro, įskaitant EU Priority Line siuntimą. Daugiau atminties turintis modelis Jums kainuotų 133,54 euro. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Tiesa, norėdami gauti analogišką kainą Jūs turėsite apmokėjimą atlikti per „PayPal“ sistemą.

„Poco M3“ – naujas biudžetinių telefonų karalius

Išmanusis telefonas pasižymi 6,53 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška, o viršutinėje ekrano dalyje – nedidelė vandens lašo formos išpjova, kur įmontuota 8 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpinta asmenukių kamera. Verta paminėti ir tai, jog šio įrenginio ekranas apsaugotas „Corning Gorilla Glass 3“ stiklu.

Naujasis „Poco M3“ veiks su „Qualcomm Snapdragon 662“ procesoriumi bei turės 4 GB operatyviosios (RAM) atminties, o vidinę talpą pirkėjai galės pasirinkti tarp 64 GB ir 128 GB. Žinoma, šis įrenginys turės ir atminties kortelių palaikymą. Išmanųjį telefoną energija aprūpins 6000 mAh talpos baterija su 18W greituoju įkrovimu.

Išmaniojo telefono nugarėlėje sunku būtų nepastebėti trijų kamerų sistemos, kuri įmontuota didžiuliame juodame stačiakampyje. „Poco“ su šiuo modeliu išsaugojo ir tradiciją, pažymint kompanijos pavadinimą nugarėlėje. Tiesa, šįsyk dizaino sprendimas ne toks drastiškas kaip „Poco X3 NFC“ modelyje, tačiau nepastebėti „Poco“ logotipo – neįmanoma. Grįžtant prie kamerų, tai pagrindinė jų turės 48 MP raiškos vaizdo jutiklį, o greta rasime dvi kameras su 2 MP sensoriais – vienas jų skirtas makro fotografijai, o kitas nuotraukų gyliui nustatyti.

Verta paminėti ir tai, jog šis išmanusis telefonas turi pirštų antspaudų jutiklį, kurį gamintojas nusprendė įmontuoti šoninėje telefono briaunoje. „Poco M3“ pirkėjai šį įrenginį galės įsigyti renkantis iš kelių skirtingų spalvų – tai juodos, mėlynos ir geltonos. Tiems, kurie vis dar naudojasi ausinių lizdų – šis modelis pasiūlys ir šią galimybę.

Kaip jau minėjome, dabar internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ šią naujieną galima įsigyti už žemiausią kainą internete. „Poco M3“ su 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties parduodamas už 116,63 euro, įskaitant EU Priority Line siuntimą. Daugiau atminties turintis modelis Jums kainuotų 133,54 euro. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Tiesa, norėdami gauti analogišką kainą Jūs turėsite apmokėjimą atlikti per „PayPal“ sistemą.


Susiję telefonai

Poco20 M3

Xiaomi Poco M3

6,53 colio

6000 mAh

Išleista: 2020 lapkritis

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas