Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Puiki proga įsigyti „OnePlus 8T“ flagmaną gerokai pigiau: dabar jis parduodamas už kone 100€ mažesnę kainą!

Puiki proga įsigyti „OnePlus 8T“ flagmaną gerokai pigiau: dabar jis parduodamas už kone 100€ mažesnę kainą!

Lukas Snarskis

2020-11-14, 11:00

Kinijos kompanija „OnePlus“ šiemet pristatė kaip niekada daug išmaniųjų telefonų – nuo flagmanų iki biudžetinės klasės įrenginių, kurie pasirodė dar visai neseniai. Naujausias gamintojo flagmanas – „OnePlus 8T“, kuris jau parduodamas ir Lietuvoje. Tačiau šiandien turime pasiūlymą tiems, kurie nori sutaupyti.

Internetinėje parduotuvėje „Banggood“ parduodamas naujasis „OnePlus 8T“ su 8 GB operatyviosios (RAM) ir 128 GB vidinės atminties dabar kainuoja tik 509,01 euro, o norėdami jį įsigyti spauskite čia. Būtina paminėti ir tai, kad pardavėjas siūlo EU Priority Line siuntimą, o analogiškas modelis Lietuvoje kainuoja nuo 605 eurų. Vadinasi, kad paspaudę čia ir įsigiję šią „OnePlus“ naujieną, Jūs sutaupysite beveik 100 eurų!

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Norite daugiau atminties? Paspaudę čia Jūs galėsite įsigyti modelį su 12 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB vidinės atminties, o tokio modelio kaina – 593,99 euro. Tai puiki opcija tiems, kurie nori įsigyti išmanųjį gerokai ilgesniam laikotarpiui bei nesukti galvos dėl atminties trūkumo. Kaip jau minėjome, šį pasiūlymą rasite paspaudę čia, o žemiau pateikiame daugiau informacijos apie naująjį „OnePlus 8T“.

Oficialiai pristatytas „OnePlus 8T 5G”: ką siūlo flagmanas už €599?

Pažvelkime į naująjį „OnePlus 8T“. Bendrovė atsisakė įspūdingai atrodančių, tačiau dėl atsitiktinių paspaudimų nepraktiškų lenktų stiklo kraštų ir paliko tik labai simbolinį 2,5D užraitymą. AMOLED ekrano įstrižainė siekia 6,55 colio, rezoliucija - FHD+, o atsinaujinimo dažnis - 120Hz. Pastarasis parametras šiek tiek patempė nuo 90Hz, randamų „OnePlus 8”, ir susilygino su „OnePlus 8 Pro”. Kompanijos atstovai taip pat tikina, kad šiek tiek padidino matricos šviesumą ir ji nuo šiol siekia 1100 nitų, o spalvų tikslumas yra praktiškai idealus - tai patvirtina vos 0,3 siekiantis JNCD rodiklis.

OnePlus-8T-zrodlo-OnePlus-2

Kitaip nei pernai, „OnePlus” šiemet nusprendė nesirinkti minimaliai galingesnio „Snapdragon 865+” ir pasirinko likti su „OnePlus 8” serijoje naudotu „Snapdragon 865”. Tiesa, dėl to labai teisti kompanijos tikrai nereikia - pliusinio lusto galios prieaugis yra praktiškai nejuntamas ir teoriškai praversti galėtų tik žaidimuose. Be to, „OnePlus 8T” aprūpintas visas maksimaliai veikimo spartai reikalingais atributais - 8 arba 12GB RAM ir greičiausio UFS 3.1 standarto 128GB arba 256GB vidine atmintimi. Taip pat itin daug palaikomų 5G dažnių garantuojančiu „Snapdragon X55 5G” modemu ir naujausiu Wi-Fi 6 standartu.

Iš ryškesnių naujovių paskutinė yra beveik du kartus padidinta „Warp Charge” greitojo laidinio įkrovimo galia, nuo šiol siekianti net 65W ir galinti iki 60% bateriją papildyti vos per 15 minučių. Pilnas įkovimas sieks 39 minutes. Akivaizdu, jog nauji pajėgumai privertė gamintoją imtis visų įmanomų apsaugos priemonių nuo perkaitimo ir degradacijos. Dėl šios priežasties 4500mAh bendra talpa pasiekta įmontavus dvi mažesnes, o ne vieną didelę bateriją. Taip pat išmaniajame yra net 12 sensorių, stebinčių temperatūrą, o įkrovimo laide ir blokelyje yra po šifruotą mikroschemą, kad vartotojas negalėtų naudoti neoriginalaus laido ir taip nesukeltų gaisro.

OnePlus-8T-Overview

Be to, „OnePlus 8T” aprūpintas visas maksimaliai veikimo spartai reikalingais atributais - 8 arba 12GB RAM ir greičiausio UFS 3.1 standarto 128GB arba 256GB vidine atmintimi. Taip pat itin daug palaikomų 5G dažnių garantuojančiu „Snapdragon X55 5G” modemu ir naujausiu Wi-Fi 6 standartu. Išmaniajame montuojamas pagrindinis 48MP sensorius yra identiškas „OnePlus 8”, kas yra bloga žinia, turint galvoje, jog jį naudojo ir metų senumo „OnePlus 7T”. Vienintelis naujas objektyvas iš viso ketvertuko yra itin plataus 123 laipsnių kampo 16MP akis, kuri leis fiksuoti įspūdingus peizažus ar padės viename kadre sutalpinti daugiau vaizdo nežengus nė žingsnio atgal. Likę du sensoriai ne itin naudingi - 5MP skirtas makro fotografijai ir monochrominis sensoriai.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Hhh

Almantai o yra sugedes tau bent vienas tlf? Seip irgi nepirkciau bet tik del to kad kainuoja tokias bapkes o gta vis vien netrauks

Almantas

Sugenda ir ką tada daryti dar kaina nebloga geriau aš su xiaomi už 250 ir taiso ir garantija taigi ponai ramybę man svarbiausia

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

OnePlus 8T

6,55 colio
4500 mAh

Išleista: 2020 spalis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas