Stebuklinga baterija už €51: užveda mašiną per šalčius ir įkrauna telefoną

Stebuklinga baterija už €51: užveda mašiną per šalčius ir įkrauna telefoną

Sniegas, krintančios snaigės ir šventiškai pasipuošę miestai yra tai, dėl ko žmonės laukia žiemos. Deja, šis metų laikas turi ir savo tamsiąją pusę. Nukritusi aplinkos temperatūra verčia keltis anksčiau, kad prieš skubėdami į darbą spėtume nusivalyti apšerkšnijusius automobilio langus. Tačiau neretai būna taip, kad mūsų ratuotasis draugas po šios procedūros atsisako užsivesti - šaltis išsekina akumuliatorių, todėl tenka vėluoti ir lakstyti po aikštelę su „krokodilais” pramintais užvedimo laidais. Kad to mūsų skaitytojams daugiau nereikėtų patirti, nusprendėme pasiūlyti labai naudingą ir pakankamai pigų daiktą.

Paspaudę šią nuorodą šiuo metu galite įsigyti „Baseus Car Jump Starter Power Bank 800A” išorinę bateriją, skirtą užvesti automobiliui ir įkrauti išmaniajam telefonui, galite įsigyti vos už 50,81 euro. Į kainą įskaičiuotas registruotas siuntimas į Lietuvą.

Daugiau apie „Baseus Car Jump Starter Power Bank 800A”

Su „Xiaomi” siejamas „Baseus” yra vienas stambiausių ir populiariausių Kinijos išorinių baterijų ir išmaniųjų telefonų priedų gamintojų, kurio produkcija prekiaujama ir Vakaruose. Šios bendrovės patirtis ir solidumas atsispindi „Baseus Car Jump Starter Power Bank 800A” dizaine. Kadangi šis prietaisas skirtas vairuotojams, jo išvaizda primena automobilį. Aštrios linijos suteikia aliuziją į variklio dangti, o žiūrint į dvi apatinėje dalyje sumontuotas lemputes atrodo tarsi žiūrėtume į sportinio automobilio priekinius žibintus.

Beje, šios švieselės nėra butaforinės. Reikalui esant, jos gali veikti kaip žibintuvėlis, kas patogu, jei tamsų žiemos rytą variklio skyriuje ieškote akumuliatoriaus. Be to, baterija turi ir specialų SOS režimą, kuris išgelbės, jei patekę į bėdą norėsite prisišaukti pagalbos - visame pasaulyje žinomas SOS blyksėjimas tikrai patrauks aplinkinių dėmesį.

Priekinėje dalyje rasime įjungimo mygtuką, kurį juose šviečiantis žiedas. Jis yra ne dėl kosmetinių, o dėl praktinių priežasčių - keturios apskritimą sudarančios lemputės veikia kaip įkrovos indikatorius, leidžiantis lengvai sužinoti, kiek energijos likę išorinėje baterijoje ir ar nereikia jos įkrauti.

Viršutinėje briaunoje įrengtos visos reikalingos jungtys. Tradicinis USB lizdas leis bateriją panaudoti išmaniojo telefono, planšetės, ausinių, išmaniojo laikrodžio ar kokio kito panašaus įrenginio įkrovimui. Tuo metu po ja esanti „Micro-USB” skirta įkrauti pačiai „Baseus Car Jump Starter Power Bank 800A”.

Vis dėlto svarbiausias dalykas šiame skyriuje yra dvi apvalios skylutės - į jas jungiamas specialus pakuotėje pridedamas laidas, kurio kitame gale yra daugeliui vairuotojų pažįstami gnybtai. Raudoną gnybtą jungiate prie pliuso ženklu pažymėto automobilio akumuliatoriaus poliaus, o juodą - prie minusu paženklinto. Paspaudžiate įjungimo mygtuką ant „Baseus Car Jump Starter Power Bank 800A” ir viskas - išsekęs akumuliatorius sėkmingai kraunamas. Tereikia šiek tiek palaukti ir jau galite užvesti variklį.

Gamintojas deklaruoja, kad ši baterija yra pačios pažangiausios ketvirtos kartos, todėl yra dukart pajėgesnė už ankstesnės kartos gaminius, kurių rinkoje šiuo metu dauguma. Tai pajusti visiškai nesunku - visiškai įkrauta ji gali mažiausiai 4 kartus įkrauti 3 litrų darbinio tūrio variklį turinčio automobilio akumuliatorių, kas reiškia, jog kone visą darbo savaitę galėsite patogiai užvesti savo transporto priemonę, net jei ir pamiršite įkrauti pačią „Baseus Car Jump Starter Power Bank 800A”. Kompanijos teigimu, jos produktas tinkamas ne tik lengviesiems automobiliams, bet ir didesniems visureigiams, furgonams, motociklas ir visiems kitiems panašiems ratuočiams.

Taip pat skelbiama, kad šiai baterijai nebaisūs net ir žvarbiausi orai - ji gyvybės automobiliui įpūsti gali net ir spaudžianti 40 laipsnių šaltukui, kas yra ganėtinai retas dalykas, kai kalbame apie pigesnius tokio tipo produktus.

Paminėti galima ir saugumą. „Baseus”, saugodama savo gerą vardą, pasirūpina apsauga nuo trumpojo jungimo, magnetinio lauko, perkaitimo, per didelės įtampos ir perkrovos. Na, o ličio polimerų technologija užtikrins, kad kai baterijos nenaudojate, joje esanti energija kažkur stebuklingai neišgaruotų.

Apibendrindami galime daryti išvadą, kad turėdami tokį daiktą su savimi visada jausitės saugūs ir nepriklausomi - net ir būdami miške be jokios pagalbos kvietimo galėsite greitai įkrauti akumuliatorių ir važiuoti. Juo labiau, kai „Baseus Car Jump Starter Power Bank 800A” gali pasitarnauti ir kaip žibintuvėlis dingus elektrai namuose ar kaip išorinė baterija paskutinį kvapą leidžiančiam telefonui. Taigi, nedelskite - tikrai geras daiktas už labai gerą kainą, kuris turėtų būti kiekvieno lietuvio automobilyje.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą šiuo metu galite įsigyti „Baseus Car Jump Starter Power Bank 800A” išorinę bateriją, skirtą užvesti automobiliui ir įkrauti išmaniajam telefonui, galite įsigyti vos už 50,81 euro. Į kainą įskaičiuotas registruotas siuntimas į Lietuvą.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas