Vos už €125 galite įsigyti puikų telefoną: „Poco M3” siūlomas už grašius

Prekinis ženklas „Poco“ išgarsėjo prieš pora metų, kuomet pasirodė pirmasis, dabar jau nepriklausomos, kompanijos išmanusis telefonas „Poco F1“. Šiemet bendrovė atsiskyrė nuo „Xiaomi“ ir pademonstravo jau ne vieną puikų produktą, o naujausia sensacija buvo pademonstruota prieš kelias savaites.

„Poco“ atstovai pasaulinei rinkai pristatė naująjį „Poco M3“, kuris akį patraukia ne tik dizaino sprendimais, tačiau ir itin žema kaina. Dabar paspaudus čia šią naujieną galima įsigyti už maksimaliai mažą sumą. „Poco M3“ su 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties parduodamas už 124,72 euro. Daugiau atminties turintis modelis Jums kainuotų 136,36 euro, tereikia prieš apmokėjimą suvesti R5E3903AFA912000 nuolaidos kodą. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

„Poco M3“ – naujas biudžetinių telefonų karalius

Išmanusis telefonas pasižymi 6,53 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška, o viršutinėje ekrano dalyje – nedidelė vandens lašo formos išpjova, kur įmontuota 8 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpinta asmenukių kamera. Verta paminėti ir tai, jog šio įrenginio ekranas apsaugotas „Corning Gorilla Glass 3“ stiklu.

Naujasis „Poco M3“ veiks su „Qualcomm Snapdragon 662“ procesoriumi bei turės 4 GB operatyviosios (RAM) atminties, o vidinę talpą pirkėjai galės pasirinkti tarp 64 GB ir 128 GB. Žinoma, šis įrenginys turės ir atminties kortelių palaikymą. Išmanųjį telefoną energija aprūpins 6000 mAh talpos baterija su 18W greituoju įkrovimu.

Išmaniojo telefono nugarėlėje sunku būtų nepastebėti trijų kamerų sistemos, kuri įmontuota didžiuliame juodame stačiakampyje. „Poco“ su šiuo modeliu išsaugojo ir tradiciją, pažymint kompanijos pavadinimą nugarėlėje. Tiesa, šįsyk dizaino sprendimas ne toks drastiškas kaip „Poco X3 NFC“ modelyje, tačiau nepastebėti „Poco“ logotipo – neįmanoma. Grįžtant prie kamerų, tai pagrindinė jų turės 48 MP raiškos vaizdo jutiklį, o greta rasime dvi kameras su 2 MP sensoriais – vienas jų skirtas makro fotografijai, o kitas nuotraukų gyliui nustatyti.

Verta paminėti ir tai, jog šis išmanusis telefonas turi pirštų antspaudų jutiklį, kurį gamintojas nusprendė įmontuoti šoninėje telefono briaunoje. „Poco M3“ pirkėjai šį įrenginį galės įsigyti renkantis iš kelių skirtingų spalvų – tai juodos, mėlynos ir geltonos. Tiems, kurie vis dar naudojasi ausinių lizdu – šis modelis pasiūlys ir šią galimybę.

Kaip jau minėjome, dabar paspaudus čia šią naujieną galima įsigyti už maksimaliai mažą sumą. „Poco M3“ su 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties parduodamas už 124,72 euro. Daugiau atminties turintis modelis Jums kainuotų 136,36 euro, tereikia prieš apmokėjimą suvesti R5E3903AFA912000 nuolaidos kodą. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.


Kol kas komentarų nėra.

Susiję telefonai

Poco20 M3

Xiaomi Poco M3

6,53 colio

6000 mAh

Išleista: 2020 lapkritis

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas