2,5 mlrd. kartų didesnis saugumas telefonuose: „Samsung“ jau netrukus pristatys technologiją, kuri iškart pakeis telefonų rinką

Išmaniųjų telefonų saugumas – ganėtinai aktualus klausimas daugeliui. Per daugelį metų šis aspektas buvo gerokai patobulintas, nuo paprasčiausių keturių skaitmenų kodų pereita prie biometrinių apsaugos nustatymų, tačiau tai dar ne pabaiga.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
2,5 mlrd. kartų didesnis saugumas telefonuose: „Samsung“ jau netrukus pristatys technologiją, kuri iškart pakeis telefonų rinką

Daugelis iš mūsų savo telefonuose naudoja pirštų antspaudų jutiklį, kuris padeda atrakinti įrenginį, bet tai nėra pati saugiausia opcija. Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ ketina šią technologiją patobulinti ir jau kuris laikas kuria gerokai saugesnį apsaugos būdą, praneša „SamMobile“.

Pranešama, kad vienas iš pagrindinių pasikeitimų – didesnis plotas, skirtas piršto nuskaitymui. Negana to, tam skirtoje vietoje bus galima atpažinti daugiau nei vieną piršto antspaudą. Jeigu viskas vyktų pagal „Samsung“ planą – ši technologija jau netrukus turėtų pasiekti ir išmaniuosius telefonus. Teigiama, kad ši naujovė jau turi savo pavadinimą – tai „All-in-One sensing“ ir ji turėtų debiutuoti su naujos kartos OLED panelėmis.

Naujasis „Samsung“ sprendimas leistų ne tik vienu metu nuskenuoti iki trijų pirštų antspaudų, bet ir pasiūlytų net 2,5 mlrd. kartų didesnį saugumą nei mums jau įprasti pirštų antspaudų jutikliai. Tikėtina, kad šis sprendimas telefonuose gali būti pradėtas naudoti jau 2025 metais, kuomet bus išleistos OLED 2.0 panelės.

Tiesa, pažymima ir tai, jog tokia naujovė būtų prieinama tik „Samsung“ išmaniuose telefonuose. Kaip žinia, „Apple“ savo įrenginiuose naudoja veido atpažinimo technologiją, o kitos mobilius įrenginius gaminančios kompanijos, veikiausiai, neturės galimybės įsigyti šios „Samsung“ kuriamos naujovės.

Priminsime, kad pirmasis mobilus telefonas, kuris pasiūlė pirštų antspaudų skaitytuvą buvo „Pantech Gl100“, o šis įrenginys rinkoje pasirodė dar 2004 metais. 2007 metais buvo išleistas ir pirmasis išmanusis telefonas, kuris turėjo tokią galimybę, ir tai buvo „Toshiba G500“. Tačiau tai dar ne viskas. 2011 metais debiutavo ir pirmasis išmanusis su liečiamu ekranu, kuris taip pat turėjo tokį apsaugos būdą ir tai buvo „Motorola ATRIX 4G“.

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

DzoSHUA

Kaži, neprieisime iki to, kad reiks duoti kraujo pavyzdį, panašiai kaip diabeto kontrolei?
O tuo tarpu pakanka bobutei paskambinti į jos meskafona mygtukini ir prisistatyti jos sūnumi, kuriam reikia pagalbos...

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas