2023 metų „Samsung“ flagmanai sulauks dizaino pokyčių: paaiškėjo, kas turėtų keistis jau nuo kitų metų

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ jau kuris laikas ruošia naujuosius 2023 metų flagmanus. Iki oficialaus išmaniųjų telefonų pristatymo liko keletas mėnesių, o tai sufleruoja ir kone kasdien pasirodanti vis naujesnė informacija.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
2023 metų „Samsung“ flagmanai sulauks dizaino pokyčių: paaiškėjo, kas turėtų keistis jau nuo kitų metų

2023 metų pradžioje didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas turėtų pristatyti naujuosius „Galaxy S23“ serijos modelius, o jų turėtų būti bent trys. Tiesa, kai kurių šaltinių teigimu, kitąmet galima išvysti ir daugiau šiai serijai priskirtų modelių, o bendras skaičius gali siekti keturis ar net 5 įrenginius.

Šiandien paaiškėjo, jog bent du modeliai gali sulaukti ir dizaino pokyčių, ko pastaraisiais metais „Samsung“ nebuvo linkę pasiūlyti. Internete pasirodė „Galaxy S23“ ir „Samsung Galaxy S23+“ išmaniųjų telefonų maketai. Didžiausius pasikeitimus galima matyti įrenginių nugarėlėse.

Nors dizaino linija išlieka labai panaši ir maketuose nesunku atpažinti, jog tai yra būtent „Samsung“ telefonai, tačiau pasikeitimų vis tiek yra. Panašu, jog bendrovė ketina atsisakyti iškilimų kameroms ir vietoj to, jas įmontuoti atskirai viena nuo kitos. Analogiškas sprendimas buvo panaudotas ir praėjusiais metais ir buvo matomas „Galaxy S22 Ultra“ modelio nugarėlėje.

„Samsung Galaxy S23+“ maketai (4 nuotraukos)

Be kamerų išdėstymo, didesnių pokyčių „Galaxy S23“ serijoje galime ir neišvysti. Išmanieji telefonai ir toliau turės itin siaurus rėmelius turinčius ekranus, o viršutinėje dalyje, per vidurį, rasime nedidelį apskritimą su asmenukių kamera. Tiesa, gali kisti korpusų dydžiai.

Remiantis naujausia informacija, „Samsung Galaxy S23+“ bus kiek didesnis nei jo pirmtakas. Šio modelio matmenys – 157,7 x 76,1 x 7,6 mm. Palyginimui, praėjusių metų variantas buvo 157,4 x 75,8 x 7,6 mm. Analogiški pokyčiai numatomi ir „Galaxy S23“ modelyje, tačiau to priežastis – nėra žinoma.

„Samsung Galaxy S23“ maketai (4 nuotraukos)

Priminsime, jog „Samsung Galaxy S23“ serijos išmanieji telefonai turėtų veikti su „Exynos 2300“ procesoriais, o taip pat turės 25W greitąjį įkrovimą. Naujausius savo flagmanus „Samsung“ turėtų pristatyti 2023 sausio mėnesį.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas